Kā pievienot savu WordPress blogu pie Apple News

/

Vai jūs tikko izveidojāt blogu un vēlaties to iesniegt Apple News? Kļūstot par Apple News izdevēju, varat gūt peļņu no savu ziņu kanāla, vienlaikus dodot saviem lasītājiem iespēju lasīt jūsu blogu kopā ar citām iecienītākajām vietnēm no vienas lietotnes. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot WordPress blogu Apple ziņām.

Pievienojiet WordPress emuāru Apple News

Pirms darba sākšanas

Apple News lietotne ļauj lietotājiem lasīt ziņas un blogu rakstus vienā lietotnē savās Apple ierīcēs. Tas nodrošina labāku lasīšanas pieredzi un atvieglo lietotāju atjaunināšanu ar savu iecienīto saturu no vienas lietotnes.

Apple News programma izdevējiem ļauj iesniegt savu blogu kā Apple News kanālu. Tas arī ļauj jums gūt peļņu no sava satura, rādot reklāmas.

Tomēr monetizācijas programma joprojām ir beta versijā, un tā ir pieejama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā un Austrālijā. Jums būs jāgaida dažas nedēļas, līdz jūsu pieteikums tiks pārskatīts.

Lūdzu, ņemiet vērā: šī rokasgrāmata ir paredzēta pašu mitinātiem WordPress blogiem, nevis WordPress.com blogiem. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com. Ja izmantojat vietni WordPress.com, varat izmantot šo ceļvedi, lai pārietu no vietnes WordPress.com uz vietni WordPress.org.

To pateicot, uzzināsim, kā pievienot savu WordPress blogu Apple News.

WordPress vietnes pievienošana uz Apple News

Vispirms jums jāapmeklē lietotne News Publisher iCloud vietnē. Jums būs jāpiesakās ar savu Apple ID.

Kad būsiet pieteicies, jūs redzēsiet News Publisher servisu sniegšanas noteikumus. Noklikšķiniet uz Es piekrītu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iesniegt.

Pēc tam jums tiks lūgts sniegt informāciju par izdevējiem. Aizpildiet formu un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.

Informācija par izdevēju

Veicot šo darbību, jums tiks lūgts iestatīt kanālu, sniedzot informāciju par savu vietni. Lai turpinātu, aizpildiet nepieciešamos laukus un noklikšķiniet uz nākamās pogas.

Kanāla iestatīšana vietnē Apple News

Tagad jums tiks lūgts norādīt sava kanāla logotipu, kura pamatā ir tips. Uz tipa balstīts logotips ir tikai attēls ar jūsu vietnes nosaukumu lasāmā teksta formātā. Tam jābūt caurspīdīgam fonam, un faila lielumam jābūt mazākam par 2 MB.

Augšupielādējiet sava kanāla logotipu

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties starp RSS vai Apple News Format. Turpiniet izvēlēties Apple News Format, mēs to aplūkosim nākamajā solī.

Ja izmantojat RSS plūsmas opciju, jūs nevarēsiet monetizēt savu saturu Apple News. Tas arī liedz izmantot citas Apple News funkcijas kā izdevēju.

Skatiet zemāk esošo salīdzināšanas tabulu:

Izvēlieties ziņu formātu

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties Apple News Format.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi pabeidzis pieteikumu par pievienošanos Apple News. Tagad jūs redzēsiet tādu pateicības lapu kā šī:

Paldies ziņu

Tagad jums būs jāgaida, lai uzzinātu Apple News. Pieteikuma apstiprināšana var ilgt divas nedēļas.

Varat vēlēties pievienot šo rakstu grāmatzīmei tūlīt un pēc pieteikuma apstiprināšanas atgriezieties 2. solī. Nospiediet Ctrl + D, lai savā pārlūkprogrammā pievienotu rakstu grāmatzīmei (Cmd + D Mac lietotājiem).

Rakstu iesniegšana uz Apple News

Kad jūsu pieteikums būs apstiprināts, varēsiet iesniegt rakstus no sava WordPress bloga Apple ziņu lietotnē.

Pirmais raksts jums būs jāiesniedz manuāli, izmantojot savu News Publisher kontu iCloud. Tā kā Apple ir slavena ar kvalitāti, Apple News komanda manuāli pārskatīs jūsu pirmo rakstu, un tas varētu arī aizņemt kādu laiku (1-2 nedēļu laikā).

Pēc tam Apple News automātiski sāks rakstus no jūsu RSS plūsmas.

Lūk, kā automātiski publicēt savus WordPress bloga ierakstus Apple News.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Publicēt Apple News. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Iestatījumi »Apple ziņas, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Publicēšana Apple News iestatījumos

Pēc tam jums jāievada sava kanāla ID, API atslēga un API atslēgas noslēpums. Šo informāciju varat atrast, pierakstoties savā Apple News Publisher kontā.

Apple ziņu API atslēgas

Pēc tam jums jāizvēlas, kurus ziņu veidus vēlaties ģenerēt Apple News formātā. Vairumā gadījumu vienīgais ziņu veids, kas jums jāizvēlas, ir Ziņas.

Apple News WordPress ziņas tips

Pēdējā sadaļa ir konfigurēt dažādu elementu vizuālo izskatu jūsu izveidotajos rakstos. Pielāgojiet iestatījumus pēc nepieciešamības.

Apple News formatēšana

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, kad esat pabeidzis.

Tas ir viss, Publish to Apple News tagad sāks publicēt jūsu rakstu Apple News Format.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pievienot savu WordPress blogu Apple News. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šos 19 izmantojamos padomus, kā virzīt datplūsmu uz savu WordPress vietni.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izslēgt automātiskos atjauninājumus WordPress

Vai zinājāt, ka WordPress var automātiski atjaunināt jūsu vietni? Dažos gadījumos tas var ietvert arī spraudņus un šablonus. Neskatoties uz drošības priekšrocībām, pastāv neliela iespēja, ka šie fona atjauninājumi var izjaukt jūsu vietni. Šajā

Kā izveidot automātisko kredīta / automašīnas maksājumu kalkulatoru ordPress

Vai vēlaties WordPress izveidot automātisko aizdevumu vai automašīnu maksājumu kalkulatoru? Ja jūs nodarbojaties ar automašīnu dīleru biznesu, tad, pievienojot automātiskās aizdevuma maksājumu kalkulatoru savā vietnē, var palielināt pārdošanas

Kā pārbaudīt WordPress vietni dažādās pārlūkprogrammās (pārlūkprogrammu testēšana ir vienkārša)

Vai vēlaties pārbaudīt savu WordPress vietni dažādos pārlūkos? Pārlūkprogrammu pārbaude ir ārkārtīgi svarīga, mainot WordPress tēmas vai ieviešot jaunu dizainu, jo tā palīdz pārliecināties, ka jūsu vietne labi izskatās visos dažādos pārlūkos,

Kā pārvietot GoDaddy vietņu veidošanas vietni uz WordPress

Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, kā GoDaddy Website Builder vietni pārvietot uz WordPress. GoDaddy piedāvā vietņu veidošanas rīku, kas ļauj lietotājiem izveidot vietnes, izmantojot vienkāršus velciet un nometiet rīkus. Tomēr daudzi lietotāji