Kā pievienot virsraksta atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs

/

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai WordPress izvēlnēs ir veids, kā pievienot nosaukuma atribūtu? Nosaukuma atribūts ļauj sniegt papildu informāciju par saiti. Kad pele pārvietojas virs saites, tas bieži tiek parādīts kā rīka padoma teksts. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot nosaukuma atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs.

Kā pievienot virsraksta atribūtus WordPress izvēlnēs

Kāpēc izvēlnēs izmantot nosaukuma atribūtu?

Nosaukuma atribūts ir HTML atribūts, ko var pievienot jebkuram elementam, taču to visbiežāk izmanto kopā ar saitēm un attēliem.

Tas ļauj jums sniegt papildu informāciju par saiti vai attēlu. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp atšķirību starp attēla tekstu un virsrakstu.

Nosaukuma atribūts, kas tiek parādīts kā attēla padoms

Parasti tīmekļa pārlūkprogrammās virs nosaukuma tiek parādīts nosaukuma atribūts. Tas ļauj lietotājiem redzēt, kur šī saite viņus novedīs, pirms viņi uz tās noklikšķina.

Ekrāna lasītāji var lasīt arī nosaukuma atribūtu, taču daudzi ekrāna lasītāji to ignorēs un lasīs tikai enkura tekstu.

Daži SEO eksperti uzskata, ka tas nav noderīgi, bet citi apgalvo, ka tas ir noderīgs SEO, jo tas ļauj jums sniegt vairāk konteksta.

WordPress noņēma saites uznirstošo versijas 4.2 versijas nosaukuma atribūtu. Tomēr ievietošanas saites uznirstošajā logā varat viegli pievienot virsrakstu un rel = nofollow opcijas.

To pateicot, apskatīsim, kā WordPress navigācijas izvēlnēs pievienot nosaukuma atribūtu.

Nosaukuma atribūta pievienošana WordPress navigācijas izvēlnes vienumos

Vispirms jums jāapmeklē lapa Izskats »Izvēlnes un ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes Ekrāna opcijas.

Iespējojiet nosaukuma atribūtu navigācijas izvēlnēs programmā WordPress

Tas parādīs izvēlni, kurā jums jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas blakus opcijai Nosaukuma atribūts.

Pēc tam vienkārši ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz jebkura izvēlnes vienuma esošajā izvēlnē, lai to izvērstu. Tagad jūs redzēsiet nosaukuma atribūta lauku.

Pievienojiet nosaukuma atribūtu izvēlnes vienumam

Tagad varat pievienot tekstu, kuru vēlaties izmantot kā virsrakstu, un pēc tam atkārtot to visiem navigācijas izvēlnes izvēlnes vienumiem.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izvēlne, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni un novirzīt peli uz saiti navigācijas izvēlnē. Jūs redzēsiet nosaukuma atribūtu, kas parādīts kā rīka padoms.

Rakstā parādīts virsraksts

Izmantojot jQuery, virsraksta atribūtus varat izmantot vēl vairāk, pievienojot iedomātus rīka padomus par peles kursora novietošanas efektu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot nosaukuma atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 15 labāko pamācību sarakstu, lai apgūtu WordPress navigācijas izvēlnes.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izlabot pielāgotos laukus, kas netiek parādīti WordPress

Vai jūs savā WordPress vietnē nevarat atrast pielāgoto lauku opciju? Pielāgotais lauks ir iepriekšēja WordPress funkcija, kas palīdz pievienot pielāgotu saturu jūsu WordPress ziņām un lapām, ievērojot dažādas WordPress apmācības. Šajā rakstā

Kā izveidot nišas pārskata vietni WordPress kā profesionāli

Vai vēlaties izveidot atsauksmju vietni un pelnīt naudu ar blogu veidošanu? Tiešsaistes atsauksmes palīdz citiem pieņemt lēmumu par pirkšanu, vienlaikus ļaujot jums nopelnīt nodošanas maksu, kas pazīstama kā filiāles komisijas. Jūs varat izveidot

Kā izsekot lietotāju iesaistīšanos WordPress, izmantojot Google Analytics

Vai jūs pareizi izsekojat lietotāju iesaistīšanos savā WordPress vietnē? Lietotāju iesaistīšanās ir viena no vissvarīgākajām uzskaites metrikām, jo ​​tā palīdz stratēģiski plānot izaugsmi. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izsekot lietotāju

Kā pareizi pāriet no Wix uz WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties pāriet no Wix uz WordPress? Wix ir populārs vietņu veidotājs, kas ļauj ātri izveidot vienkāršu vietni. Tomēr daudzi Wix lietotāji drīz saprot, ka viņu iespējas ir ierobežotas, un papildu funkciju pievienošana var kļūt diezgan dārga. Ja