Kā pievienot virsraksta atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs

/

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai WordPress izvēlnēs ir veids, kā pievienot nosaukuma atribūtu? Nosaukuma atribūts ļauj sniegt papildu informāciju par saiti. Kad pele pārvietojas virs saites, tas bieži tiek parādīts kā rīka padoma teksts. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pievienot nosaukuma atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs.

Kā pievienot virsraksta atribūtus WordPress izvēlnēs

Kāpēc izvēlnēs izmantot nosaukuma atribūtu?

Nosaukuma atribūts ir HTML atribūts, ko var pievienot jebkuram elementam, taču to visbiežāk izmanto kopā ar saitēm un attēliem.

Tas ļauj jums sniegt papildu informāciju par saiti vai attēlu. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp atšķirību starp attēla tekstu un virsrakstu.

Nosaukuma atribūts, kas tiek parādīts kā attēla padoms

Parasti tīmekļa pārlūkprogrammās virs nosaukuma tiek parādīts nosaukuma atribūts. Tas ļauj lietotājiem redzēt, kur šī saite viņus novedīs, pirms viņi uz tās noklikšķina.

Ekrāna lasītāji var lasīt arī nosaukuma atribūtu, taču daudzi ekrāna lasītāji to ignorēs un lasīs tikai enkura tekstu.

Daži SEO eksperti uzskata, ka tas nav noderīgi, bet citi apgalvo, ka tas ir noderīgs SEO, jo tas ļauj jums sniegt vairāk konteksta.

WordPress noņēma saites uznirstošo versijas 4.2 versijas nosaukuma atribūtu. Tomēr ievietošanas saites uznirstošajā logā varat viegli pievienot virsrakstu un rel = nofollow opcijas.

To pateicot, apskatīsim, kā WordPress navigācijas izvēlnēs pievienot nosaukuma atribūtu.

Nosaukuma atribūta pievienošana WordPress navigācijas izvēlnes vienumos

Vispirms jums jāapmeklē lapa Izskats »Izvēlnes un ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes Ekrāna opcijas.

Iespējojiet nosaukuma atribūtu navigācijas izvēlnēs programmā WordPress

Tas parādīs izvēlni, kurā jums jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas blakus opcijai Nosaukuma atribūts.

Pēc tam vienkārši ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz jebkura izvēlnes vienuma esošajā izvēlnē, lai to izvērstu. Tagad jūs redzēsiet nosaukuma atribūta lauku.

Pievienojiet nosaukuma atribūtu izvēlnes vienumam

Tagad varat pievienot tekstu, kuru vēlaties izmantot kā virsrakstu, un pēc tam atkārtot to visiem navigācijas izvēlnes izvēlnes vienumiem.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izvēlne, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni un novirzīt peli uz saiti navigācijas izvēlnē. Jūs redzēsiet nosaukuma atribūtu, kas parādīts kā rīka padoms.

Rakstā parādīts virsraksts

Izmantojot jQuery, virsraksta atribūtus varat izmantot vēl vairāk, pievienojot iedomātus rīka padomus par peles kursora novietošanas efektu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot nosaukuma atribūtu WordPress navigācijas izvēlnēs. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 15 labāko pamācību sarakstu, lai apgūtu WordPress navigācijas izvēlnes.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā instalēt WordPress citās valodās

Vai vēlaties izmantot WordPress citās valodās? WordPress ir pilnībā tulkots vairāk nekā 65 valodās, un to var izmantot jūsu dzimtajā valodā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā instalēt WordPress citās valodās. Tā kā šī ir visaptveroša apmācība

Kā salabot kļūdu Destination Folder Already Exists

Vai WordPress redzat kļūdu ‘Mērķa mape jau pastāv’? Šī kļūda parasti rodas šablona vai spraudņa instalēšanas laikā, kas neļauj pabeigt instalēšanas procesu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst galamērķa mapi jau pastāv kļūda

Kā sākt savu Podcast (soli pa solim)

Vai vēlaties sākt aplādi? Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās perfekta Podcasting iestatīšana? Šajā ceļvedī mēs jums parādīsim, kā sākt savu podcast ar WordPress - soli pa solim. Jūs uzzināsiet par to, kā darbojas aplādes, labāko apraides aprīkojumu,

Kā optimizēt savu WordPress Robots.txt SEO

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja mums padomus, kā optimizēt failu robots.txt, lai uzlabotu SEO. Robots.txt fails meklētājprogrammām norāda, kā pārmeklēt jūsu vietni, kas padara to par neticami spēcīgu SEO rīku. Šajā rakstā mēs parādīsim,