Kā profila lapā parādīt autora Twitter un Facebook

/

Vai vēlaties parādīt sava autora Twitter un Facebook saites viņu WordPress profila lapā? Pēc noklusējuma WordPress lietotāja profila lapā nav lauku, lai pievienotu Facebook vai Twitter profilus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress ērti parādīt autora Twitter un Facebook profila saites.

Kā WordPress profila lapā pievienot autora čivināt un Facebook

1. Pievienojiet Twitter un Facebook profilus ar Author Bio Box

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama visiem lietotājiem.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Author Bio Box. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē WordPress administratora lapa Settings »Author Bio Box, lai konfigurētu spraudņu iestatījumus.

Autora biokaste

Vispirms jums jāizvēlas vieta, kur vēlaties parādīt autora biogrāfijas lodziņu. Spraudnis var automātiski parādīt autora biogrāfijas lodziņu tikai zem ziņām vai zem ziņām un mājas lapā.

Pēc tam jūs varat izvēlēties fona krāsu, teksta krāsu, gravatara izmēru, apmali utt.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Pēc tam jums jādodas uz lapu Lietotāji »Visi lietotāji. Šeit jums jānoklikšķina uz saites Rediģēt zem lietotāja konta.

Rediģēt autora profilu

Tas atvērs lietotāja profila lapu. Jūs ievērosiet, ka šajā lapā ir pieejami jauni sociālā profila lauki.

Tagad attiecīgajos laukos vienkārši jāievada autora Facebook, Twitter vai jebkura cita sociālo mediju profila URL.

Ievadiet sava sociālā profila URL

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz saites Atjaunināt profilu.

Tagad jūs varat apskatīt visas šī lietotāja rakstītās ziņas, un jūs redzēsiet viņu autora biogrāfijas lodziņu ar ikonām viņu Twitter, Facebook un citiem sociālo mediju profiliem.

Autora biokaste ar sociālajiem profiliem

Jūsu WordPress vietnē reģistrētie lietotāji var arī rediģēt savus profilus, lai pievienotu saites viņu Facebook un Twitter lapām. Varat arī nosūtīt e-pastu visiem reģistrētajiem lietotājiem jūsu vietnē un lūgt viņiem atjaunināt savus profilus.

2. Parādiet Twitter un Facebook profilus ar Yoast SEO

Šī metode ir paredzēta pieredzējušiem lietotājiem, jo ​​tas prasīs rediģēt WordPress šablonu failus. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā kopēt un ielīmēt kodu WordPress.

Ja savā vietnē jau izmantojat Yoast SEO spraudni, jums ir paveicies, jo to var izmantot, lai pievienotu Twitter un Facebook profila laukus autora profila lapā.

Problēma ir tāda, ka Yoast tos automātiski neparāda autora biogrāfijā, taču neuztraucieties, mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Saistītie: Kā pareizi instalēt un iestatīt Yoast SEO spraudni savā vietnē.

Kad esat iestatījis Yoast spraudņa iestatīšanu, jums jādodas uz lapu Lietotāji »Visi lietotāji un pēc tam noklikšķiniet uz rediģēšanas saites zem autora vārda.

Rediģēt autora profilu

Lietotāja profila lapā pamanīsit jaunus Facebook un Twitter profila laukus. Lai izmantotu čivināt, jums vienkārši jāievada lietotāja rokturis bez simbola @.

Lai izmantotu Facebook, jums būs jāievada pilns Facebook profila URL.

Facebook un Twitter lauki lietotāja profilā

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt profilu, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad šie lauki jums jāparāda kā saites jūsu šablonā.

To var izdarīt, pievienojot šo kodu saviem šablonu failiem, kur vēlaties parādīt autora profila saites.

<?php
$twitter = get_the_author_meta( 'twitter', $post->post_author );
$facebook = get_the_author_meta( 'facebook', $post->post_author );
echo '<a href="https://twitter.com/' . $twitter .'" rel="nofollow" target="_blank">Twitter</a> | <a href="'. $facebook .'" rel="nofollow" target="_blank">Facebook</a>';
?>   

Saglabājiet izmaiņas un skatiet ziņu savā vietnē.

Lūk, kā tas izskatījās mūsu demonstrācijas vietnē.

Autora sociālo profilu saites

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā WordPress parādīt autora Twitter un Facebook profila saites. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu sarakstu ar to, kā WordPress programmā parādīt autoru sarakstu ar fotogrāfijām.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā iegult Google Form WordPress

Vai vēlaties iegult Google formu WordPress? Google formas ir ērti iegult jebkurā vietā, un tās ir īpaši noderīgas, ja jums ir nepieciešams koplietot formu vairākās vietnēs. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā iegult Google formu WordPress. Daži no

Kā pareizi izslēgt Google AMP WordPress

Vai vēlaties izslēgt Google AMP WordPress? Daudzi blogu autori un vietnes, kas pārlēca Google AMP vagonu, tagad to atspējo dažādu iemeslu dēļ. Izaicinājums ir tāds, ka Google AMP atspējošana nav tik vienkārša, kā varētu cerēt. Šajā rakstā mēs

Kā parādīt jaunākās ziņas WordPress

Vai vēlaties parādīt savus pēdējos ierakstus WordPress? Jaunāko ziņu parādīšana palīdz lietotājiem viegli atrast jūsu jauno saturu un pavadīt vairāk laika jūsu vietnē. Jūs varat pievienot savu jaunāko ziņu sarakstu sānjoslā, pēc ziņas satura

Kā pievienot savu WordPress blogu pie Apple News

Vai jūs tikko izveidojāt blogu un vēlaties to iesniegt Apple News? Kļūstot par Apple News izdevēju, varat gūt peļņu no savu ziņu kanāla, vienlaikus dodot saviem lasītājiem iespēju lasīt jūsu blogu kopā ar citām iecienītākajām vietnēm no vienas