Kā saistīt ar ārējām saitēm no ziņas nosaukuma

/

Vai vēlaties pievienot ārēju saiti kā ziņas nosaukumu WordPress? Dažreiz jūs vienkārši vēlaties koplietot saiti ar saviem lietotājiem. Tā vietā, lai tos nosūtītu uz ziņu, jūs varētu vēlēties, lai ziņas nosaukums būtu saistīts ar citu vietni. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā saistīt ar ārējām saitēm no WordPress ziņas nosaukuma.

Ārējās saites pievienošana WordPress ziņas nosaukumam

1. metode: ziņojuma nosaukuma saistīšana ar ārēju saiti WordPress, izmantojot spraudni

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama iesācējiem.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Page Links To. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas vienkārši izveidojiet jaunu ziņu vai rediģējiet esošu. Jūs pamanīsit jauno meta lodziņu “Page Links To” zem ziņu redaktora.

Pielāgota URL pievienošana lapu saitēs uz

Noklikšķiniet uz ‘Pielāgots URL’, lai ziņas nosaukumam pievienotu saiti, kuru vēlaties pievienot. Tagad jūs varat saglabāt vai publicēt savu ziņu.

Tas ir viss. Ziņas nosaukums tagad būs saistīts ar jūsu norādīto pielāgoto URL.

Tas nav nepieciešams izmantot tikai ārējām saitēm. Varat arī to izmantot, lai nosūtītu lietotājus uz dažādiem ierakstiem un lapām savā WordPress vietnē.

2. metode: pievienojiet ārēju saiti ziņojuma nosaukumam, izmantojot kodu

Šī metode prasa, lai jūs savā WordPress vietnē pievienotu kodu. Šo metodi varat izmantot, ja jums ir ērti ielīmēt fragmentus no tīmekļa WordPress.

Vienkārši pievienojiet šo kodu šablona funkcijām.php failam vai vietnei raksturīgam spraudnim.

<?php
function print_post_title() {
  global $post;
  $thePostID = $post->ID;
  $post_id = get_post($thePostID);
  $title = $post_id->post_title;
  $perm = get_permalink($post_id);
  $post_keys = array(); $post_val = array();
  $post_keys = get_post_custom_keys($thePostID);

  if (!empty($post_keys)) {
    foreach ($post_keys as $pkey) {
      if ($pkey=='external_url') {
        $post_val = get_post_custom_values($pkey);
      }
    }
    if (empty($post_val)) {
      $link = $perm;
    }
    else {
      $link = $post_val[0];
    }
  }
  else {
    $link = $perm;
  }
  echo '<h2><a href="'.$link.'" rel="bookmark" title="'.$title.'">'.$title.'</a></h2>';
}

Šis kods vienkārši meklē pielāgotu lauku, kurā ir jūsu pielāgotais URL. Ja ziņai ir pielāgots lauks, tā izraksta ziņas nosaukumu, kas saistīts ar jūsu URL.

Nākamais solis ir nomainīt šablona noklusējuma ziņas nosaukuma parādīšanu ar šo funkciju. To atradīsit arhīvos.php, content.php, category.php un citās veidnēs. Tas izskatās apmēram šādi:

<?php
the_title( sprintf( '<h2 class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( get_permalink() ) ), '</a></h2>' );
?>

Jums tas jāaizstāj ar šo kodu:

<?php
print_post_title();
?>

Koda daļa ir beigusies, tagad ziņai jāpievieno ārējais URL. Vienkārši rediģējiet ziņu vai izveidojiet jaunu. Ziņu redaktora lapā meklējiet pielāgoto lauku meta lodziņu.

Ja jūs nevarat redzēt pielāgoto lauku meta lodziņu, ekrāna augšējā labajā stūrī jums jānoklikšķina uz Ekrāna opcijas. Tas parādīs izvēlni, kurā jāatzīmē izvēles rūtiņa blakus “Pielāgotie lauki”.

Rādīt pielāgoto lauku meta lodziņu ziņu rediģēšanas ekrānā programmā WordPress

Pielāgoto lauku meta lodziņu atradīsit zem ziņu redaktora.

Noklikšķiniet uz ‘Enter New’ un pēc tam laukā ‘Name’ ievadiet external_url un laukā ‘Value’ URL, kuru vēlaties pievienot ziņas nosaukumam.

Pievieno jaunu pielāgoto atslēgu

Tagad jūs varat saglabāt vai publicēt savu ziņu. Tas ir viss, jūsu ziņas nosaukums tagad būs saistīts ar vietrādi URL, kuru pievienojāt pielāgotajā laukā.

Nākamreiz, kad būs jāpievieno saite, nolaižamajā izvēlnē vienkārši jāatlasa pielāgotais lauks external_url un vērtības laukā jāievada ārējā saite.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā saistīt ar ārējām saitēm no WordPress ziņas nosaukuma. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par ārējās saites ikonas pievienošanu savā WordPress vietnē.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot animētus GIF WordPress

Vai vēlaties pievienot animētus GIF savos WordPress bloga ierakstos? Dažreiz, pievienojot animētu GIF WordPress, tas zaudē animāciju un parādās kā vienkāršs statisks attēls. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi pievienot animētus GIF failus

Kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress

Izmantojot rezerves spraudni, ir ārkārtīgi viegli pārvietot savu WordPress vietni. Bet ko tad, ja vēlaties pārvietot tikai pielāgotu ziņu veidu? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress. Mēs arī parādīsim,

Kā WordPress pievienot īso kodu? (Iesācēju ceļvedis)

Īsie kodi ir vienkāršs veids, kā pievienot dinamisku saturu WordPress ziņās, lapās un sānjoslās. Daudzi WordPress spraudņi un šabloni izmanto īsceļus, lai pievienotu specializētu saturu, piemēram, kontaktu formas, attēlu galerijas, slīdņus un

Kā viegli izveidot pieturvietu vietnei WordPress (soli pa solim)

Vai vēlaties izveidot pieturvietu vietnei WordPress, bet nezināt, ar ko sākt? WordPress inscenēšanas vietne ir testa vietne, kuru varat izmantot, lai pirms sākšanas tiešsaistē “droši” veikt spraudņu atjauninājumus un citas izmaiņas. Agrāk WordPress