Kā slēpt partnieru saites savā WordPress vietnē

/

Vai vēlaties apglabāt saistītās saites savā WordPress vietnē? Vai neesat pārliecināts, ko nozīmē saites maskēšana? Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kas ir saišu maskēšana un kā jūs varat aplaist saistītās saites WordPress.

Saites maskēšana

Kas ir Link Cloaking un kad tas jums nepieciešams?

Saites maskēšana ir paņēmiens, ko izmanto, lai izveidotu garas saistīto saišu saites īsākā un firmas saitē.

Bieži vien saistīto saišu saites ir garas, tās ir grūti atcerēties, un jūsu partneru lietotājvārds vai ID tiek parādīts šādi:

http://www.affiliatesite.com/products/?product_id=123&affiliate=123

Saites maskēšana ļauj saīsināt šo garo neglīto saiti tādos vietrāžos URL kā šie:

http://www.jūsu vietne.com/refer/produkta nosaukums

Kā pamata URL varat izmantot jebko. Mēs izmantojam atsauci mūsu aizklātajās saitēs. Dažas citas populāras URL bāzes ir pieejamas, dodieties, iesakiet utt.

Ja esat kāds, kurš jūsu blogos izmanto saistītās saites, lai nopelnītu naudu, jums vajadzētu slēpt saites. Daudzi vietņu īpašnieki slēpj saites, lai pareizi pārvaldītu savas saistītās saites.

Saites maskēšana ļauj izveidot viegli saprotamus vietrāžus URL izejošajām saistītajām saitēm. Tas var arī palīdzēt jums pievienot papildu klikšķu izsekošanas slāni, lai nodrošinātu, ka jums tiek maksāts par katru pārdoto pirkumu.

Izmantojot saišu maskēšanu, varat arī aizsargāt savas saistītās saites no nolaupīšanas. Visbeidzot, maskētas saites ļauj jums viegli pārvaldīt saistītās saites no WordPress administratora saskarnes.

Kā slēpt partnieru saites WordPress

Tā kā filiāļu mārketings daudziem blogu autoriem ir svarīgs ienākumu avots, ir pieejami daudzi WordPress spraudņi, kas ļauj jums pārklāt savas saistītās saites un viegli tās pārvaldīt.

Mēs esam izvēlējušies jums dažus labākos WordPress saišu maskēšanas spraudņus.

Varat izmantot jebkuru no šiem spraudņiem, lai viegli pievienotu savas saistītās saites WordPress un apmettu tās, lai iegūtu maksimālu labumu.

1. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates ir viens no labākajiem saistīto saišu pārvaldnieku un saišu maskēšanas spraudni WordPress. Tas ļauj ērti pievienot saistītās saites WordPress un pārvaldīt tās no viena informācijas paneļa.

Jūs varat ievietot savas saistītās saites jebkurā WordPress ziņojumā vai lapā, izmantojot pogas ziņu redaktora ekrānā.

Vēl viena lieliska iezīme ir tā, ka jūs varat automātiski aizstāt atlasītos atslēgvārdus ar saistītajām saitēm. Papildus tam jūs varat izvēlēties pamata URL, automātiski neievērot saites, A / B pārbaudīt jūsu piedāvājumus, ģeogrāfiski atlasīt jūsu piedāvājumus, iegūt statistiku un vēl daudz vairāk.

Mēs izmantojam ThirstyAffiliates. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pievienot saistītās saites WordPress, izmantojot ThirstyAffiliates.

2. Pretty Link Lite

Pretty Link Lite

Pretty Link Lite ir vēl viens WordPress saišu maskēšanas spraudnis. Tas ļauj viegli pārvaldīt saistītās saites. Varat automātiski pievienot nofollow tagu saistītajām saitēm, saīsināt saites un pareizi tās novirzīt.

Pretty Link Lite nodrošina arī analīzi ar vieglāku veidu, kā no datu bāzes iztīrīt vecākus trāpījumus. Tas nodrošina, ka šie trāpījumu žurnāli neaizņem pārāk daudz vietas jūsu datu bāzē un dublējuma failos.

3. Easy Affiliate Links

Easy Affiliate Links iestatījumi

Easy Affiliate Links ir viegli lietojams saišu maskēšanas spraudnis filiāļu tirgotājiem. Tas ļauj jums slēpt saites, pievienot un pārvaldīt visas saistītās saites no viena informācijas paneļa.

Būtībā tam ir visas funkcijas, kuras vēlaties no saišu pārvaldības spraudņa ar jaukāku un vieglāku saskarni.

4. WP Wizard Cloak

WP vedņa apmetnis

WP Wizard Cloak ir vēl viens WordPress saistīto saišu pārvaldības spraudnis. Tas tiek piegādāts ar visām svilpēm un zvaniem, kas jums nepieciešami no saistīto saišu pārvaldības rīka.

Tas nodrošina URL saīsināšanu un saišu maskēšanu ar ērti lietojamiem rīkiem, lai pievienotu un pārvaldītu saistītās saites WordPress.

5. Links Auto Replacer

Saite Automātiskais aizstājējs

Saites Automātiskais aizstājējs ir mazliet savādāks nekā vairums citu sarakstā esošo spraudņu. Kā norāda nosaukums, tā galvenais izmantojums ir automātiska saišu pievienošana noteiktiem atslēgvārdiem. Jūs varat pārvaldīt savas saites un pievienot jaunas saites tāpat kā jebkuru citu saišu pārvaldības spraudni.

6. WooCommerce Cloak Affiliate Links

WooCommerce Cloak saistīto saišu saites

Kā norāda nosaukums, spraudnis WooCommerce Cloak Affiliate Links ir paredzēts e-komercijas vietnēm, kas izveidotas uz WooCommerce platformas.

Šis spraudnis automātiski aizklāj visas ārējās saites WooCommerce vietnē. Jūs varat izvēlēties vietrādi URL, apmeklējot lapu Iestatījumi »Pastāvīgās saites. Varat arī mainīt novirzīšanas veidu. Bet tas ir viss, šis spraudnis nav saišu pārvaldnieks, tāpēc jūs to nevarat izmantot, lai pievienotu vai pārvaldītu saistītās saites.

7. Affiliate Link Manager

Saistīto saišu pārvaldnieks

Saistīto saišu pārvaldnieka spraudnis izmanto atšķirīgu pieeju saišu maskēšanai. Tas nepievieno URL bāzi kā lielākā daļa citu sarakstā esošo spraudņu. Tā vietā tas ļauj jums izmantot atslēgvārdu kā aplaupītās saites URL slug. Runājot par funkcijām, tas ir ļoti ierobežots, taču tas veic savu darbu. Tas piedāvā arī dažus pamata statistikas datus par jūsu apmetņu saites skatiem.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā aplaupīt saites savā WordPress vietnē. Iespējams, vēlēsities arī apskatīt mūsu 10 labāko saistīto mārketinga rīku un WordPress spraudņu sarakstu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot sociālās koplietošanas pogas WordPress (iesācēju ceļvedis)

Vai vēlaties WordPress pievienot sociālās koplietošanas pogas? Sociālo mediju vietnes ir vietas, kur cilvēki daudz laika pavada internetā. Varat izmantot sociālo mediju, lai izveidotu lietotāju piesaisti un piesaistītu jaunus lietotājus savai vietnei.

Kā apturēt un novērst DDoS uzbrukumu WordPress

WordPress ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem pasaulē, jo piedāvā jaudīgas funkcijas un drošu koda bāzi. Tomēr tas neaizsargā WordPress vai jebkuru citu programmatūru no ļaunprātīgiem DDoS uzbrukumiem, kas ir izplatīti internetā. DDoS

Kā sākt savu Podcast (soli pa solim)

Vai vēlaties sākt aplādi? Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās perfekta Podcasting iestatīšana? Šajā ceļvedī mēs jums parādīsim, kā sākt savu podcast ar WordPress - soli pa solim. Jūs uzzināsiet par to, kā darbojas aplādes, labāko apraides aprīkojumu,

Kā bloķēt WordPress novirzītāja surogātpastu ar Google Analytics

Vai jūsu Google analītikā tiek saņemts daudz novirzītāju surogātpasta? Novirzītāja surogātpasts ir veids, kā vietnēm nodot viltotu informāciju par novirzītājiem. Pēc tam šīs nevēlamās saites parādās lietotāju analīzē un var novest jūs