Kā sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress

/

Vai vēlaties sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress? Lietotāju apsveikšana ar apsveikuma ziņojumu var palīdzēt palielināt iesaistīšanos jūsu vietnē. To var arī izmantot, lai radītu potenciālos klientus un palielinātu pārdošanas apjomus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress.

Apsveiciet lietotājus ar pielāgotu sveiciena ziņojumu programmā WordPress

Kāpēc un kad jums vajadzētu sveicināt lietotājus WordPress?

Ne visām vietnēm ir jāsveic lietotāji ar pielāgotu sveiciena ziņojumu. Tomēr, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, mēģināt ģenerēt potenciālos klientus vai palielināt lietotāju iesaisti, pielāgota sveiciena ziņa var būt ļoti noderīga.

Ir dažādi sveiciena ziņojumu veidi, kurus varat izmantot. Mērķis šeit ir piedāvāt lietotājiem lielu vērtību ar katru ziņojumu. Piemēram, jūs varat viņiem piedāvāt atlaides, tiešraides palīdzību, mudināt viņus uzdot jautājumus un daudz ko citu.

Varat izmantot integrācijas, lai sasauktos sveiciena ziņojumus ar savu e-pasta servisu sniedzēju, tiešsaistes čata servisu vai kontaktu formas spraudni.

To sakot, redzēsim, kā viegli sasveicināties ar katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress.

1. metode. Apsveiciet lietotājus ar pielāgotu sveiciena ziņojumu, izmantojot OptinMonster

Šai metodei mēs izmantosim OptinMonster. Tā ir vispopulārākā svina ģenerēšanas programmatūra pasaulē, kas palīdz pārveidot vietnes apmeklētājus par abonentiem un klientiem.

Pirmkārt, jums jāreģistrējas OptinMonster kontam.

Pēc reģistrēšanās jūs tiksiet novirzīts uz OptinMonster informācijas paneli, kur jānoklikšķina uz pogas “Izveidot kampaņu”.

Izveidot kampaņu

Pēc tam jums jāizvēlas kampaņas veids un veidne. OptinMonster ir pieejams ar dažādu veidu kampaņām, un jūs varat izmantot jebkuru no tiem, lai sveicinātu lietotājus ar sveiciena ziņojumu WordPress.

Šī raksta labad mēs izmantosim iebīdāmās kampaņas veidu ar Flatland veidni.

Izvēlieties kampaņas veidu un veidni

Pēc tam jums tiks lūgts piešķirt savai kampaņai nosaukumu un atlasīt vietni, kurā vēlaties vadīt šo kampaņu. Noklikšķiniet uz izvēlieties vietnes lauku un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot vietni, lai pievienotu jaunu vietni.

Kampaņas iespējas

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai turpinātu.

Tagad OptinMonster sāks vilkšanas un nomešanas redaktoru, kurā jūs varat vienkārši norādīt un noklikšķināt uz jebkura elementa, lai to rediģētu. Varat pievienot blokus, kolonnas un elementus ar tekstu, video, pogām, reģistrēšanās laukiem un daudz ko citu.

OptinMonster veidotāja saskarne

Vienkārši noklikšķiniet uz teksta laukiem, lai pievienotu savu sveiciena ziņojumu, lai apsveiktu jaunus lietotājus. Varat arī to integrēt ar sava e-pasta servisu sniedzēju, augšpusē noklikšķinot uz cilnes Integrācijas.

Pievienot integrāciju

Pēc tam jums jāpārslēdzas uz cilni “Displeja noteikumi”, lai izvēlētos, kad vēlaties parādīt apsveikumu. OptinMonster nāk ar virkni iespēju, kuras varat izmantot, lai izveidotu mazāk uzmācīgus un ļoti saistošus ziņojumus.

Attēlošanas kārtulas

Kad esat pabeidzis izstrādāt pielāgoto sveiciena ziņojumu, augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Publicēt un aktivizējiet opciju Statuss.

Publicējiet savu izvēli

Tagad esat gatavs pievienot šo pielāgoto sveiciena ziņojumu kampaņu savai vietnei.

Pārslēdzieties uz savu WordPress administratora apgabalu, lai instalētu un aktivizētu OptinMonster spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu “OptinMonster” jūsu WordPress administratora sānjoslā. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērta spraudņa iestatījumu lapa.

Ievadiet savu API atslēgu

Jums tiks lūgts ievadīt API atslēgu. Šo informāciju varat atrast zem sava konta vietnē OptinMonster.

Pēc API atslēgas ievadīšanas neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt iestatījumus.

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Kampaņas. Ja jūsu kampaņa šeit nav redzama, noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt kampaņas.

Pēc tam noklikšķiniet uz saites “Tiešraide” blakus tikko izveidotajai kampaņai.

Ļaujiet kampaņai sākt darboties

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jūsu pielāgotais sveiciena ziņojums.

Apsveikuma priekšskatījums

Varat izmantot OptinMonster, lai apsveiktu lietotājus ar dažādiem sagaidīšanas ziņojumiem, pamatojoties uz apmeklējumiem, pavadīto laiku, pieteicies statusu, novirzīšanas avotu vai izmantotu mērķauditorijas atlasi pēc lapas līmeņa savām galvenajām lapām.

2. metode. Apsveiciet lietotājus ar pielāgotu sveiciena ziņojumu, izmantojot LiveChat

LiveChat Inc ir labākā tiešsaistes čata atbalsta programmatūra WordPress vietnēm. Tas ļauj jums izveidot skaisti veidotas tiešraides čata pogas, uzmanību piesaistošos un tiešraides čata atbalstu savai WordPress vietnei.

Jūs varat pielāgot apsveikuma ziņojumu, parādīt savas pogas, augšupielādēt savu logotipu, parādīt aģentu profilus un daudz ko citu.

LiveChat ir apmaksāts risinājums (sākot no 16,99 USD par aģentu). Viņi arī piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, kas ļauj pārbaudīt funkcijas un noskaidrot, vai tas ir piemērots jūsu biznesam.

Pirmkārt, jums jāapmeklē LiveChat vietne un jāreģistrējas kontam.

Reģistrējieties Live Chat

Pēc konta izveides jūs tiksiet novirzīts uz LiveChat informācijas paneli. Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Iestatījumi, lai pielāgotu LiveChat pogas izskatu.

LiveChat iestatījumi

Šeit varat izvēlēties čata loga krāsas un šablonu. Pēc tam noklikšķiniet uz saites “Papildu logu pielāgošana”, lai augšupielādētu savu logotipu un pievienotu savus sociālo mediju profilus.

Pēc tam jums jāpārslēdzas uz sadaļu Iesaistīšanās »Apsveikumi. Pēc noklusējuma LiveChat iespējo dažus apsveikumus, kas tiek parādīti, pamatojoties uz dažiem vienkāršiem noteikumiem, piemēram, vietnē pavadīto laiku, apskatītajām lapām, atgriešanās apmeklētājiem un daudz ko citu.

Rediģēt pielāgotos apsveikumus

Jūs varat noklikšķināt uz šiem sveicieniem, lai tos rediģētu un pievienotu savu pielāgoto sveiciena ziņojumu. Varat arī tos izdzēst vai noklikšķināt uz pogas Pievienot jaunu apsveikumu, lai izveidotu jaunu pielāgotu apsveikumu.

Izmantojot displeja kārtulas, varēsiet izvēlēties, kad parādīt apsveikumu. Varat arī apvienot dažādus noteikumus, lai tie atbilstu un izveidotu ļoti dinamiskus pielāgotus apsveikumus.

Pievienojot dinamiskus apsveikumus

Tālāk jums jāizvēlas acu piesaistītājs. Šie uzmanību piesaistošie ir attēli, kas tiek parādīti, kad LiveChat logs tiek samazināts līdz minimumam.

LiveChat komplektā ir vairāki gatavi acu piesaistītāji, kurus varat izmantot. Varat arī augšupielādēt attēlus, lai tos izmantotu kā uzmanību piesaistošus.

Izvēlieties uzmanību

Kad esat apmierināts ar LiveChat loga un pielāgoto apsveikumu dizainu un izskatu, esat gatavs tos pievienot savai WordPress vietnei.

Pārslēdzieties atpakaļ uz savu WordPress administratora apgabalu, lai instalētu un aktivizētu spraudni LiveChat. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas spraudnis pievienos jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu LiveChat jūsu WordPress administratora sānjoslā. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērta spraudņa iestatījumu lapa.

Savienojiet Live Chat ar savu WordPress vietni

Turpiniet un noklikšķiniet uz pogas Pierakstīties, izmantojot LiveChat, lai savienotu savu WordPress vietni ar savu LiveChat kontu.

Kad būsit izveidojis savienojumu, jūs redzēsiet dažus pamata displeja iestatījumus. Jūs varat izslēgt LiveChat mobilajā ierīcē, izslēgt skaņas vai paslēpt to lietotājiem, kuri nav pieteikušies. Ja neesat pārliecināts, ieteicams šīs opcijas atstāt tādas, kādas tās ir.

LiveChat iestatījumi programmai WordPress

Tagad varat apmeklēt savu vietni jaunā pārlūkprogrammas cilnē, lai redzētu, kā darbojas poga LiveChat. Tas sveiks lietotājus ar jūsu izvēlēto acu piesaistītāju un parādīs pielāgotu apsveikuma sveicienu, pamatojoties uz iestatījumos izvēlētajiem noteikumiem.

Pielāgots apsveikuma sveiciens

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā sveicināt katru lietotāju ar pielāgotu sveiciena ziņojumu WordPress. Varat arī izlasīt mūsu rakstu par to, kā izsekot lietotāju iesaistīšanos WordPress, izmantojot Google Analytics.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā ierobežot saturu reģistrētiem lietotājiem WordPress

Vai vēlaties ierobežot daļu sava satura tikai reģistrētiem vai apmaksātiem lietotājiem? Bieži blogu autori izmanto abonementus vai vienreizēju maksājumu modeli, lai gūtu peļņu no savas vietnes satura. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ierobežot

Kā ierobežot WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu

Vai vēlaties parādīt WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu? Ja esat blogojis gadiem ilgi, pamanīsit, ka jūsu arhīvu saraksts kļūs pārāk garš. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ierobežot WordPress parādīto arhīvu mēnešu skaitu. Ja jums

Kā izveidot tiešsaistes tirdzniecības vietu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes tirgu, izmantojot WordPress? WordPress ļauj viegli izveidot tādu tiešsaistes tirgu kā Etsy, eBay vai Amazon. Tiešsaistes tirgus vietne, ko sauc arī par vairāku pārdevēju vietni, ļauj lietotājiem pirkt un pārdot preces,

Kā pievienot animētus GIF WordPress

Vai vēlaties pievienot animētus GIF savos WordPress bloga ierakstos? Dažreiz, pievienojot animētu GIF WordPress, tas zaudē animāciju un parādās kā vienkāršs statisks attēls. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi pievienot animētus GIF failus