Kā uzlabot WordPress e-pasta piegādi ar SendGrid

/

Vai vēlaties uzlabot e-pasta piegādi no savas WordPress vietnes? Bieži vien tīmekļa hostingss servisu sniedzējiem nav pareizi konfigurēti pasta iestatījumi, kas neļauj WordPress sūtīt e-pastus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā uzlabot WordPress e-pasta piegādi, izmantojot SendGrid.

Uzlabojiet WordPress e-pasta piegādi ar SendGrid

Problēma ar e-pastiem WordPress

Pēc noklusējuma WordPress e-pastu izsūtīšanai izmanto PHP pasta funkciju. Daudziem WordPress hostingss servisu sniedzējiem šī funkcija nav pareizi konfigurēta. Daži to pat bloķē, lai pārliecinātos, ka viņu serveri netiek izmantoti surogātpasta sūtīšanai.

Vietņu īpašniekiem tas kļūst problemātiski, jo viņu vietne WordPress nespēj nosūtīt dažus vai visus e-pastus.

WordPress e-pastiem ir izšķiroša nozīme paroļu atiestatīšanā, paziņojumu e-pastu nosūtīšanā, tiešsaistes veikala vadībā, kontaktu formu paziņojumu saņemšanā un citur. Ja WordPress nevar nosūtīt e-pastus, jūs varētu tikt izslēgts no savas vietnes vai zaudēt klientus, palaižot garām svarīgus paziņojumus.

To pateicot, apskatīsim, kā uzlabot WordPress e-pasta piegādi ar SendGrid (bez maksas).

Kas ir SendGrid?

SendGrid ir e-pasta servisu sniedzējs. Tie piedāvā ļoti optimizētus e-pasta serverus, kurus varat izmantot, lai izsūtītu e-pastus.

Tie piedāvā gan darījumu e-pasta servisus (viens pret vienu e-pastus, piemēram, WordPress paziņojumus, pasūtījumu kvītis, paroles atiestatīšanu utt.), Gan e-pasta mārketinga servisus.

Tāpat kā visi labi e-pasta servisu sniedzēji, arī SendGrid tērē ievērojamus resursus piegādes uzlabošanai. Tas nodrošina, ka jūsu WordPress e-pasta ziņojumi nonāk jūsu lietotāju iesūtnēs, nevis tiek atzīmēti kā mēstules. Tāpēc uzņēmumi, piemēram, Uber, Spotify, Airbnb, Yelp un tūkstošiem citu, izmanto SendGrid.

WordPress e-pastu sūtīšana, izmantojot SendGrid

Lai iestatītu SendGrid darbam ar jūsu WordPress vietni, vispirms jums jāapmeklē SendGrid vietne un jāreģistrējas kontam.

SendGrid ir maksas serviss, taču tie piedāvā arī bezmaksas plānu, kas ļauj katru mēnesi nosūtīt līdz 12 000 e-pastu. Tas ir pietiekami daudzām mazām un vidējām vietnēm.

Pieaugot jūsu vietnei, varat jaunināt uz viņu apmaksāto plānu. Tā cena ir no 9,90 USD mēnesī līdz pat 40 000 e-pastu. Jūs varat pielāgot savas cenas, pamatojoties uz to, cik daudz e-pasta ziņojumu jums jānosūta katru mēnesi, taču mūsu pieredze liecina, ka lielākajai daļai cilvēku bezmaksas plāns ir pietiekams.

Pēc tam jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis SendGrid WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas apmeklējiet Iestatījumi »SendGrid, lai konfigurētu spraudni.

sendgrid-plugin

Spraudnis ļauj savienot savu WordPress vietni ar SendGrid. To var izdarīt, pievienojot API atslēgu vai izmantojot savu SendGrid lietotājvārdu vai paroli.

Mēs iesakām izmantot API atslēgas metodi, jo tā ir drošāka. Šajā apmācībā mēs aplūkosim tikai API metodi.

Vispirms apmeklējiet sava SendGrid konta informācijas paneli un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi »API atslēgas.

Iegūstiet API atslēgu SendGrid

Tālāk jums jāizvēlas, kā nosūtīt pastu. Varat to nosūtīt, izmantojot SendGrid API vai ar SMTP.

SMTP metodei nepieciešams Swift Mailer atbalsts. To varat pievienot, instalējot un aktivizējot Swift Mailer spraudni savā WordPress vietnē.

Bet jums tas nav vajadzīgs. Mēs iesakām izmantot API metodi, jo to ir vieglāk iestatīt un drošāk.

Atgriezieties WordPress informācijas paneļa lapā Iestatījumi »SendGrid. Sadaļā Pasta iestatījumi jums jānorāda sūtītāja vārds, e-pasta adrese un atbildes uz adresi.

Rediģējiet pasta iestatījumus WordPress spraudņa SendGrid iestatījumos

Nosaukums var būt jūsu vietnes nosaukums, un sūtīšanas adrese var būt jūsu profesionālā e-pasta adrese.

Citos izvēles iestatījumos varat izvēlēties izmantot e-pasta veidnes no vietnes SendGrid un pievienot to veidnes ID spraudņa iestatījumos. Varat arī izveidot un izmantot kategorijas e-pastiem, kurus sūtāt, izmantojot WordPress.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tas ir viss! SendGrid tagad aizstās noklusējuma WordPress pasta funkciju ar SendGrid API, nodrošinot uzticamāku e-pasta servisu.

To varat pārbaudīt, veicot jebkuru darbību, kas ģenerē e-pasta paziņojumu no WordPress. Piemēram, jūs varat atiestatīt paroli, pievienot jaunu lietotāju vai aizpildīt kontaktpersonas formu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzlabot savu WordPress e-pasta piegādi, izmantojot SendGrid. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu rakstu par e-pasta paziņojumu pielāgošanu no WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā atjaunot WordPress vietni, izmantojot tikai datu bāzes dublējumu

Mēs vienmēr iesakām mūsu lietotājiem regulāri veikt pilnīgas WordPress dublējumkopijas. Bet ko tad, ja jūs neapzināti izmantojat kādu no bezmaksas spraudņiem, kas veic tikai datu bāzes dublējumus? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā atjaunot WordPress

Kā izveidot vietni BuzzFeed, piemēram, izmantojot WordPress

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams izveidot vietni BuzzFeed, piemēram, WordPress? BuzzFeed ir viena no populārākajām interneta vietnēm, kas pazīstama galvenokārt ar vīrusu saturu. Tās panākumi ir iedvesmojuši daudzus blogu

Kā izmantot SMTP serveri, lai nosūtītu WordPress e-pastus

Vai jums ir problēmas ar e-pasta ziņojumu saņemšanu vai sūtīšanu no jūsu WordPress vietnes? Viens no risinājumiem tam ir izmantot trešo pušu e-pasta servisus, piemēram, Mailgun. Tomēr šie servisi jums izmaksās papildu naudu. Šajā rakstā mēs parādīsim,

Kā izveidot pielāgotu Gutenberga bloku WordPress (vienkāršs veids)

Vai vēlaties izveidot pielāgotu Gutenberg bloku savai WordPress vietnei? Pēc WordPress 5.0 atjaunināšanas jums ir jāizmanto bloki, lai izveidotu saturu jaunajā WordPress bloku redaktorā. WordPress piegādā vairākus noderīgus blokus, kurus varat izmantot,