Kā uzskaitīt nākamās plānotās ziņas WordPress

/

Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja mums, kā viņi var uzskaitīt plānotās vai gaidāmās ziņas WordPress. Gaidāmo ziņu rādīšana var būt noderīga, lai cilvēki abonētu jūsu blogu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress sānjoslā parādīt gaidāmās ziņas nākotnē.

Rādīt ieplānotās un gaidāmās ziņas

Kas ir ieplānotie vai gaidāmie ziņojumi WordPress?

Ja kādu laiku esat veidojis blogus, iespējams, esat pamanījis, ka, publicējot ziņas noteiktā laikā, vairāk cilvēku to lasa. Ja esat sācis rakstīt blogus un nezināt, kurā laikā jūs saņemat visvairāk apmeklētāju, jums jāsāk izmantot Google Analytics, lai izsekotu šo informāciju.

Problēma ir tā, ka jūs nevarat vienkārši sēdēt un gaidīt, kamēr šis laiks noklikšķinās uz pogas Publicēt. Tāpēc WordPress nāk ar iebūvētu plānošanas funkciju. Tas ļauj ieplānot savu ziņu publicēšanu vēlāk.

Izmantojot plānošanu, varat koncentrēties uz satura izveidi un redakcijas kalendāra pārvaldīšanu kā profesionālis.

To pateicot, redzēsim, kā jūs varat parādīt savus gaidāmos ziņojumus WordPress un izmantot to, lai iegūtu vairāk abonentu.

Lai to atvieglotu, mēs esam izveidojuši video pamācību par to, kā uzskaitīt nākamās plānotās ziņas, kuras varat noskatīties tālāk.

Tomēr, ja jūs vienkārši vēlaties izpildīt teksta norādījumus, varat sekot mūsu soli pa solim apmācībai par to, kā uzskaitīt nākamās plānotās ziņas WordPress.

1. metode: plānoto vai nākotnes ziņu parādīšana, izmantojot spraudni

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt SOUP - parādiet spraudni Upcoming Posts. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē lapa Izskats »Logrīki. Tur pieejamo logrīku sarakstā atradīsit logrīku “Gaidāmās ziņas”. Vienkārši pievienojiet logrīku sānjoslā, kur varat parādīt ieplānotās ziņas.

Gaidāmo ziņu logrīks

Logrīka iestatījumi ļauj jums izvēlēties plānoto ziņu skaitu, kuru vēlaties parādīt. Varat arī parādīt datumus blakus tiem, saiti uz savu RSS plūsmu vai saiti uz lapu, kurā lietotāji var reģistrēties jūsu e-pasta sarakstam.

Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā logrīks darbojas.

Gaidāmo ziņu priekšskatījums sānjoslā

2. metode: ieplānoto vai gaidāmo ziņu rādīšana manuāli

Vienkārši pievienojiet šo kodu šablona funkcijām.php failam vai vietnei raksturīgam spraudnim.

<?php
function wpb_upcoming_posts() {
  // The query to fetch future posts
  $the_query = new WP_Query(array(
    'post_status' => 'future',
    'posts_per_page' => 3,
    'orderby' => 'date',
    'order' => 'ASC'
  ));

  // The loop to display posts
  if ( $the_query->have_posts() ) {
    echo '<ul>';
    while ( $the_query->have_posts() ) {
      $the_query->the_post();
      $output .= '<li>' . get_the_title() .' ('. get_the_time('d-M-Y') . ')</li>';
    }
    echo '</ul>';
  }
  else {
    // Show this when no future posts are found
    $output .= '<p>No posts planned yet.</p>';
  }
  // Reset post data
  wp_reset_postdata();
  // Return output
  return $output;
}
// Add shortcode
add_shortcode('upcoming_posts', 'wpb_upcoming_posts');
// Enable shortcode execution inside text widgets
add_filter('widget_text', 'do_shortcode');

Tagad jūs varat apmeklēt lapu Izskats »Logrīki. Pievienojiet teksta logrīku sānjoslai, kurā vēlaties parādīt gaidāmās ziņas, un pievienojiet šo īso kodu logrīkā.

[upcoming_posts]

Gaidāmo ziņu īsā koda pievienošana teksta logrīkā

Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai sānjoslā redzētu gaidāmās ieplānotās ziņas. Šo īso kodu var izmantot arī ziņojumā, lapā vai bērna šablona veidnē.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā parādīt ieplānotās ziņas savā WordPress sānjoslā. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šo 25 jūsu vietnei visnoderīgāko WordPress logrīku sarakstu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā instalēt WordPress citās valodās

Vai vēlaties izmantot WordPress citās valodās? WordPress ir pilnībā tulkots vairāk nekā 65 valodās, un to var izmantot jūsu dzimtajā valodā. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā instalēt WordPress citās valodās. Tā kā šī ir visaptveroša apmācība

Kā novērst WordPress kļūdu 503 - Service Unavailable

Vai WordPress redzat 503 nepieejamu kļūdu? 503 kļūdas problēma ir tā, ka tā nesniedz norādes par to, kas to izraisa, kas iesācējiem padara to ļoti nomāktu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā novērst 503 nepieejamu kļūdu WordPress. Visi WordPress

Kā izveidot tiešsaistes tirdzniecības vietu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes tirgu, izmantojot WordPress? WordPress ļauj viegli izveidot tādu tiešsaistes tirgu kā Etsy, eBay vai Amazon. Tiešsaistes tirgus vietne, ko sauc arī par vairāku pārdevēju vietni, ļauj lietotājiem pirkt un pārdot preces,

Kā ieplānot kuponus WooCommerce (un ietaupīt laiku)

Vai esat kādreiz gribējuši ieplānot kuponus savā tiešsaistes veikalā? Kuponu plānošana ļauj ērti vadīt sezonas vai laika ziņā jutīgas pārdošanas kampaņas, neraizējoties par to ieslēgšanu / izslēgšanu noteiktā laikā. Šajā ceļvedī mēs