Kā viegli izveidot kuponu vietni WordPress

/

Vai vēlaties izveidot kuponu vietni ar WordPress? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot kupona vietni WordPress bez jebkādām koda zināšanām.

Kupona vietnes izveide programmā WordPress

Pirms sākam, mēs vēlamies jūs informēt, ka mēs izveidojām mūsu piedāvājumu sadaļu, izmantojot pielāgotus pastu veidus un pielāgotu taksonomiju. Tā kā tam nepieciešams kods un iesācējiem tas ir grūti, mēs parādīsim vienkāršāku veidu, kā izveidot kuponu vietni, kurai nav nepieciešamas HTML vai CSS zināšanas.

Pirmajā metodē, kuru mēs aplūkosim, tiks izmantota WordPress kupona tēma, kas ļauj jums izveidot īpašu kuponu vietni WordPress. Tas būs līdzīgs RetailMeNot un FatWallet.

Otrajā metodē, kuru mēs aplūkosim, tiks izmantots WordPress kupona spraudnis, kas ļauj esošai WordPress vietnei pievienot kuponu sadaļu

Sāksim.

Kupona vietnes izveide WordPress

Ja jūsu galvenais mērķis ir izveidot īpašu kuponu vietni, piemēram, RetailMeNot, un gūt peļņu no tās ar saistītām saitēm, tad WordPress kupona tēmas izmantošana ir labākais risinājums jums.

Mēs pieņemsim, ka jums jau ir WordPress hostings un instalēta WordPress. Ja jums tā nav, vispirms tas jādara.

Mēs iesakām SiteGround.

Kad esat instalējis WordPress, jums būs jāinstalē un jāaktivizē Clipper tēma, kas ir labākā WordPress kupona tēma.

Tā ir premium WordPress tēma, kas maksā 99 USD par vienas vietnes licenci un 159 USD par izstrādātāja licenci.

Clipper kuponu tēma WordPress

Mēs parasti neiesakām instalēt šablonus, lai pievienotu funkcionalitāti jūsu WordPress vietnei, taču mēs šajā gadījumā izdarām izņēmumu. Kāpēc? Tā kā Clipper lieliski strādā ar izskatu, kā arī ar funkcionalitāti, lai izveidotu pilnīgu kuponu vietni mazāk nekā stundas laikā.

Tas nāk ar pielāgotu rakstīšanas paneli, uzlabotu saišu maskēšanas un izsekošanas funkciju, iespēju ļaut lietotājiem iesniegt kuponus, reklamēšanas atbalstu, kas ļauj jums iekasēt maksu no uzņēmumiem par kuponu ievietošanu, pielāgotas e-pasta veidnes, īpašas veikalu un kategoriju lapas, abonēšanas funkcijas un būtībā viss nepieciešamais, lai izveidotu kuponu vietni.

Kad esat to instalējis, vienkārši dodieties uz sadaļu Kuponi »Pievienot jaunu, lai pievienotu savu pirmo kuponu.

Ziņu redaktorā jums būs jānorāda kupona nosaukums un cita informācija. Kad esat pabeidzis ievadīt kupona informāciju, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Publicēt.

Clipper komplektācijā ietilpst vairākas krāsu izvēles iespējas, lai jūs varētu pārliecināties, vai jūsu vietne izskatās tā, kā vēlaties. Ir arī dažas gatavas lietot Clipper bērnu tēmas, kuras varat iegādāties AppThemes vietnē.

Jūs varat arī Clipper pieņemt reģistrēto lietotāju iesniegtos kuponus. Kad vietnē ir iesniegts kupons, varat to pārskatīt un publicēt.

Dalieties ar kuponu

Varat arī izveidot īpašus veikalus un kategoriju lapas, lai parādītu kuponus no konkrētiem veikaliem vai kategorijām.

Clipper ir pamata statistika par kuponiem un to, kā katrs no tiem darbojas jūsu vietnē. Reģistrētie lietotāji, kas iesniedz kuponus, var redzēt, kā viņu kuponi darbojas jūsu vietnē.

Lietotāju informācijas panelis Clipper WordPress tēmā kuponiem

Kopumā Clipper kupona tēma ir labākais risinājums, lai izveidotu īpašu kupona vietni WordPress filiāļu tirgotājiem.

Kuponu sadaļas pievienošana esošai WordPress vietnei

Ja jums ir izveidota WordPress vietne, iespējams, nevēlaties mainīt savu tēmu. Tādā gadījumā jums būs jāizmanto WordPress kupona spraudnis, lai esošajai vietnei pievienotu kuponu sadaļu, kas atbilst jūsu dizainam.

Pirmais, kas jums jādara, ir jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Coupon Creator. Pēc aktivizācijas vienkārši dodieties uz Kuponi »Pievienot jaunu, lai izveidotu savu pirmo kuponu.

Kupona izveide spraudnī Coupon Creator

Jūs varat pievienot informāciju par kuponu, noteikumus un nosacījumus, izvēlēties krāsas un iestatīt kupona derīguma termiņu. Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai saglabātu kuponu.

Pēc tam jūs varat pievienot kuponu ziņai vai lapai, izmantojot pogu Pievienot kuponu virs ziņu redaktora.

Kuponu pievienošana WordPress ziņām

Varat arī pievienot kuponus, izmantojot īsos kodus. Visus savus kuponus un to īsceļus varat redzēt kupona lapā jūsu administratora apgabalā.

Kupona saīsnes, ko izmantot WordPress ziņās un lapās

Ja vēlaties savā vietnē izveidot īpašu kuponu sadaļu, izveidojiet jaunu WordPress lapu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot kuponu.

Tas parādīs īso kodu ģeneratoru, kur nolaižamajā izvēlnē jāizvēlas kupona cilpa. Varat arī izvēlēties kupona kategoriju un izlīdzināšanas opciju. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Ievietot kuponu un publicējiet lapu.

Rādīt visus kuponus lapā

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja izveidot WordPress kupona vietni. Varat arī apskatīt, kā pievienot saistītās saites WordPress.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Inspect Element pamati: WordPress pielāgošana DIY lietotājiem

Vai esat kādreiz vēlējies īslaicīgi rediģēt tīmekļa lapu, lai redzētu, kā tā izskatītos, izmantojot noteiktas krāsas, fontus, stilu utt. Tas ir iespējams, izmantojot pārlūkprogrammā jau esošu rīku ar nosaukumu Pārbaudīt elementu. Šis ir sapņa

Kā noņemt NoFollow no WordPress komentāriem

Pēc noklusējuma WordPress automātiski pievieno tagu nofollow visām saitēm komentāros. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai ir iespējams noņemt nofollow no WordPress komentāriem? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā noņemt nofollow no WordPress

Kā novērst drošu savienojuma kļūdu WordPress

Vai WordPress redzat ziņojumu “Nevar izveidot drošu savienojuma kļūdu”? Tā ir izplatīta WordPress kļūda, un tā parasti rodas, mēģinot instalēt vai atjaunināt WordPress spraudni vai šablonu no oficiālā WordPress.org direktorija. Šajā rakstā

WooCommerce ir vienkārša: detalizēta apmācība [+ resursi]

Vai vēlaties sākt e-komercijas biznesu, izmantojot WooCommerce? Nepieciešama WooCommerce apmācība, kuru viegli ievērot nemākslīgiem lietotājiem? Ja tā, jūs esat īstajā vietā. WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma. Tas ir īpaši