Uzrakstīt[email protected]

Demonstrācija

Šeit jūs varat apskatīties un izmēģināt funkcionāla piemērus, kurus var arī pielietot jūsu mājaslapai.

Materializecss - automātiska krāsas meklēšana

Tuvākas krāsas meklēšana no Materializecss galerijas

Datu aizsardzība - šifrēšana pēc atslēgas

Šifrēšana pēc atslēgas - ir iespēja aizsargāt datus pēc notektas paroles. Ideja ir skojoša: datus, kurus ir nepieciešams aizsargāt (piemēram, klientu kontakti, interneta veikala pasūtījumi) - tiek šifrēti un lasīt tos vairs nav iespējams. Dešifrēt datus var tikai izmantojot atslēgu (paroli), kurš ir zināms tikai datu īpašniekam. Tādējādi, gadījumā, ja kontaktu saraksts tiks nozagts - šie dati viņš nevarēs izmantot, nezinot šifrēšanas atslēgu. Pamēģiniet paši ar šo formu zemāk:

Krievu vārdu ģenerātors

Interesants modulis, kas ģenerē personu vārdu un uzvārdu kombinācijas. Izvēlieties tipu, dzimumu, skaitu, un noklikšķiniet uz "Ģenerēt"

Facebook moduļi

Sociālais tīkls Facebook sniedz vairākas priekšrocības. Izmēģiniet dažas no tām

Online apmaksas sistēmas demo

Online apmaksas sistēmas piemērs. Noklikšķiniet uz linka un ievadiet jebkādus kontaktdatus. Izvelēties apmaksas sistēmu - PayPal vai PaySera. Apskatieties kā tas strādā.

Rēķinu konstruktors PDF formātā

Ŗēķinu konstruktors - ir interaktīvā sistēma, kas ļauj klientam izveidot un izrakstīt dokumentu ar saviem spēkiem. Tāda sistēma optimizē pārdēvēja kompānijas resursus, jo tagad klients izpilda šo biznesa processu pats

Noteikt attālumu metros starp adresēm

Ievadiet divas adreses un noklikšķiniet uz "Aprēķināt". Sistēma pārveidos adreses ģeogrāfiskās koordinātes un aprēķinās attālumu metros starp punktiem uz planētas.

Rēķina summa ar vārdiem

zveidojot dokumentu ir diezgan biežs process - uzrakstīt summu ar vārdiem. Tādu uzdevumu labi izpilda dators. Uzrakstiet summu formā, un funkcija pārveidos skaitli kā summu ar vārdiem. Dotajā lapā šī funkcija strādā angļu valodā, bet ir iespējami varianti arī latviešu un krievu valodā.