Kā automātiski saistīt atslēgvārdus ar partnieru saitēm WordPress

/

Daudzi satura izdevēji, lai pelnītu naudu tiešsaistē, izmanto saistīto mārketingu. Problēma ir tā, ka dažreiz jūs varat aizmirst pievienot saistītās saites savā rakstā, tādējādi atstājot naudu uz galda. Par laimi ir vienkāršs risinājums, kā atgūt šos ieņēmumus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā automātiski saistīt atslēgvārdus ar saistītajām saitēm WordPress.

Automātisko saišu pievienošana atslēgvārdiem ar saistītajām saitēm programmā WordPress

Kā WordPress darbojas automātiskās partnieru saites?

Automātiskie filiāļu saišu spraudņi ļauj konvertēt konkrētus atslēgvārdus vai zīmola pieminējumus filiāļu saitēs. Tas palīdz jums iegūt vairāk ieņēmumu no esošajiem bloga ierakstiem.

Reizēm jūs dažreiz aizmirstat pievienot savos rakstos saistītās saites. Šī problēma kļūst vēl lielāka, ja jums ir blogs ar vairākiem autoriem.

Automātiskie filiāļu saišu spraudņi novērš šo problēmu un palīdz maksimāli palielināt ienākumus.

Vēl viena automātisko saistīto saišu priekšrocība ir tā, ka tā arī pievienos saites uz jūsu vecākiem rakstiem, kur ir pieminēts noteikts atslēgvārds. Tas ļauj ne tikai gūt peļņu no sava jaunā satura, bet arī izmantot jūsu vecāko rakstu priekšrocības.

Apskatīsim, kā viegli iestatīt automātisko saistīto saišu risinājumu savā WordPress vietnē.

1. metode: Automātiski saistīt atslēgvārdus WordPress ar ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates ir labākais filiāļu saišu pārvaldnieka spraudnis tirgū.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni ThirstyAffiliates. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas jums jāapmeklē ThirstyAffiliates »Addons lapa un ritiniet uz leju līdz sadaļai Autolinker addon. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pāriet uz papildinājumu lapu”, lai turpinātu.

Automātiskās saites papildinājums

Tādējādi jūs nokļūsiet vietnē ThirstyAffiliates. Autolinker ir apmaksāts papildinājums, un tas maksā 49 ASV dolārus. Jūs, iespējams, atgūsiet šo ieguldījumu pirmajā mēnesī, ja to pareizi iestatīsit.

Pēc pirkuma veikšanas jūs varēsit lejupielādēt papildinājumu. Pēc tam jums jāinstalē papildinājums Autolinker tāpat kā jūs instalētu jebkuru citu WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz Affiliate Links »iestatījumu lapu un ritiniet uz leju līdz sadaļai Autolinker.

Automātiskās saites iestatījumi

Vispirms jums jānorāda Autolinker papildinājuma licences atslēga. Šo informāciju varat iegūt no sava konta vietnē ThirstyAffiliates.

Pēc tam jums jāievada e-pasta adrese, kas tika izmantota, lai iegādātos papildinājumu. Zemāk redzēsit iespējas, kā iespējot vai izslēgt automātisko saistīšanu noteiktās lapās, piemēram, sākumlapā, arhīvos un virsrakstu tagos. Varat arī iespējot automātisko saistīšanu pielāgotiem ziņu veidiem un bbPress foruma pavedieniem.

Automātiskā saistīšana virsrakstiem ir izslēgta, arhīvu lapām un mājas lapām. Galvenokārt tāpēc, ka tas, mūsuprāt, ir pārāk uzmācīgi.

Mēs noteikti iesakām iespējot iespēju Nejauša automātiskās saites izvietošana, jo tas padara jūsu saistītās saites dabiskākas. Ja šī opcija ir izslēgta, automātiskā saite tikai saistīs pirmo atrasto atslēgvārdu. Lai gan tas nav slikti, ja katru zīmola pieminējumu vai atslēgvārdu nomaināt tikai vienu reizi, bet tas izskatās ārkārtīgi slikti, ja nomaiņas biežums ir lielāks par 1 (vairāk par šo tēmu vēlāk rakstā).

Mēs iesakām arī iespējot automātisko sasaisti savās RSS plūsmās. Tas palīdzēs jums maksimāli palielināt ieņēmumus no lasītājiem, kuri jūsu vietni lasa tikai caur RSS lasītājiem. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka tas ļauj jums nopelnīt naudu no cilvēkiem, kuri skrāpē / zog saturu no jūsu vietnes.

Tā kā lielākā daļa nokasīto skriptu nozog rakstu no jūsu RSS plūsmas, šajos rakstos būs jūsu saistītās saites. Kopš bloga izveidošanas 2009. gadā mēs esam nopelnījuši tūkstošiem dolāru no vietnēm, kas zog mūsu saturu, izmantojot šo tehniku.

Kad esat konfigurējis iestatījumus, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt iestatījumus, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad esat gatavs pievienot saistītās saites. Dodieties uz Affiliate Links »Pievienot jaunu lapu, lai pievienotu savu pirmo filiāles saiti.

Filiāļu saišu pievienošana programmā WordPress ar ThirstyAffiliates

Jums būs jānorāda saites nosaukums un galamērķa URL. Pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai Autolinking un pievienojiet atslēgvārdus, kurus vēlaties automātiski saistīt.

Varat pievienot vairākus atslēgvārdus, atdalot tos ar komatu. Varat arī noteikt ierobežojumu, cik reizes atslēgvārdu var saistīt rakstā.

Pievienojiet atslēgvārdus, kurus vēlaties automātiski saistīt

Lielākajā daļā gadījumu mēs iesakām 1 saites ierobežojums katram atslēgvārdam. Agrāk mums katram atslēgvārdam bija 3 saites, taču tas kļūst ļoti pārpildīts, jo jūsu vietne aug un jums ir simtiem saistīto saišu.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt saiti, lai pievienotu saistīto saiti.

Katru reizi, kad šie atslēgvārdi parādās rakstā, tie tiks automātiski saistīti ar iepriekš pievienoto saistīto saiti.

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā pievienot saistītās saites WordPress ar ThirstyAffiliates.

2. metode: automātiski saistiet atslēgvārdus ar partnieru saitēm, izmantojot Pretty Link Pro

Pretty Link Pro ir vēl viens lielisks filiāļu saišu pārvaldnieka un URL saīsinātāja spraudnis WordPress. Tas ļauj viegli pārvaldīt savas saites WordPress un izmantot automātiskās saistīšanas funkciju, lai bloga ziņās automātiski pievienotu saistītās saites.

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Pretty Link Pro. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizācijas dodieties uz Pretty Link »Aktivizēt Pro lapu, lai ievadītu licences atslēgu. Šo informāciju varat atrast no sava konta vietnē Pretty Link Pro.

Aktivizēt licenci

Pēc tam dodieties uz lapu Pretty Link »Pievienot jaunu saiti, lai pievienotu saistītās saites.

Pievienojiet jaunu saistīto saiti

Vispirms jums jāizvēlas novirzīšanas veids. Visām saistītajām saitēm jums jāizmanto 301 permanent.

Pēc tam jums jāpievieno mērķa URL un URL, kuru vēlaties izmantot kā saīsināto vai maskēto URL.

Nosaukuma laukā ir jāpievieno arī saites nosaukums un visas piezīmes, kuras vēlaties pievienot saitei.

Tagad jums jānoklikšķina uz cilnes Pro opcijas, lai to izvērstu un pievienotu atslēgvārdus, kurus vēlaties automātiski saistīt. Varat pievienot vairākus atslēgvārdus, atdalot tos ar komatiem.

Automātiskās saites atslēgvārdi

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Izveidot, lai saglabātu saiti. Pēc saites saglabāšanas šie atslēgvārdi tiks automātiski saistīti ar visām jūsu ziņām.

Jums joprojām ir jākontrolē, kā vēlaties, lai jūsu rakstos tiktu pievienotas automātiskās saites. To var izdarīt, dodoties uz lapu Pretty Link »Opcijas un noklikšķinot uz cilnes‘ Aizvietotāji ’.

Automātiskās saites opcijas

Šajā ekrānā varat iespējot aizstājējus, kā arī iestatīt automātiskās saites slieksni, kas ļauj ierobežot, cik reizes atslēgvārds tiks saistīts ar rakstu.

Varat arī iestatīt, lai saites tiktu atvērtas jaunā logā, un noteikti pārbaudiet opciju nofollow.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz atjaunināšanas pogas, lai saglabātu izmaiņas.

Pretty Link Pro ir spēcīgs spraudnis ar daudzām iespējām tādām funkcijām kā URL saīsināšana, novirzīšana un saistīto saišu pārvaldība. Jūtieties brīvi izpētīt šīs iespējas un mainīt, ja nepieciešams.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā automātiski saistīt atslēgvārdus ar saistītajām saitēm WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī pilnu sarakstu ar WordPress saistītajiem mārketinga rīkiem un spraudņiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot atsevišķu lapu Bloga ziņām WordPress

Vai vēlaties izveidot atsevišķu lapu bloga ziņām WordPress? Pēc noklusējuma WordPress parāda jūsu bloga ziņas sākumlapā. Tomēr, ja veidojat biznesa vietni vai vienkārši vēlaties pielāgot savu mājas lapu, iespējams, vēlēsities atsevišķu lapu

Kā WP-Config iestatīt WordPress kļūdu žurnālus

Vai vēlaties iestatīt WordPress kļūdu žurnālus wp-config failā? Programmā WordPress esošais wp-config fails ne tikai kontrolē jūsu WordPress vietnes iestatījumus, bet arī ir ļoti noderīgs atkļūdošanas rīks, kas palīdz atrast un novērst kļūdas.

Kā pārvietot pielāgotu domēnu Blogger blogu uz WordPress

Vai vēlaties pārvietot savu pielāgotā domēna Blogger blogu uz WordPress? Blogger ir bezmaksas blogu veidošanas platforma, kas pastāv jau ļoti ilgu laiku. Parasti bloga Blogger bezmaksas blogā ir tīmekļa vietnes adrese blogspot.com. Piemēram, myblog.blogspot.com. Mūsu

Kā palaist virtuālo klasi tiešsaistē ar WordPress (rīki)

Vai vēlaties vadīt virtuālo klasi tiešsaistē? Tiešsaistes virtuālās klases izveide var izklausīties pārāk tehniski vai dārgi. Vai varbūt jūs vienkārši nevarat iedomāties, ka tas vispār darbojas. Bet jūs būtu pārsteigts, dzirdot, cik daudz