Kā izmantot SMTP serveri, lai nosūtītu WordPress e-pastus

/

Vai jums ir problēmas ar e-pasta ziņojumu saņemšanu vai sūtīšanu no jūsu WordPress vietnes? Viens no risinājumiem tam ir izmantot trešo pušu e-pasta servisus, piemēram, Mailgun. Tomēr šie servisi jums izmaksās papildu naudu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izmantot SMTP serveri, lai nosūtītu WordPress e-pastus.

SMTP servera izmantošana, lai nosūtītu WordPress e-pastus

Problēma ar WordPress e-pastiem

Lai sūtītu e-pastus, WordPress PHP izmanto pasta funkciju. Daudziem koplietošanas hostingss servisu sniedzējiem šī funkcija nav pareizi konfigurēta, vai arī viņi to ir pilnībā atspējojuši, lai izvairītos no ļaunprātīgas izmantošanas. Jebkurā gadījumā jūsu WordPress e-pasta ziņojumi netiek piegādāti.

Alternatīvs risinājums ir izmantot trešās puses e-pasta servisu, lai izsūtītu jūsu e-pastus. Varat izmantot tādus servisus kā Mailgun, Google Apps for Work vai Sendgrid.

Jums būs jāmaksā par savu kontu, un izmaksas mainīsies atkarībā no pievienoto lietotāju / kontu skaita vai nosūtīto e-pasta ziņojumu skaita. Skatiet mūsu apmācību par to, kā novērst WordPress nesūtīšanas problēmu ar e-pastu.

Ko darīt, ja mēs jums teicām, ka ir vēl viena iespēja, un, visticamāk, jūs jau par to maksājat?

E-pasta kontu izmantošana, ko veic jūsu hostings

Lielākā daļa WordPress hostingss servisu sniedzēju piedāvā e-pasta servisus katram domēnam, kuru mitināt ar tiem. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot e-pasta kontus ar savu domēna vārdu, piemēram, [email protected].

Vispirms jums būs jāizveido e-pasta konts. Šī piemēra labad mēs parādīsim, kā izveidot e-pasta kontu cPanel. Jūsu hostingss servisu sniedzējs var izmantot kādu citu konta pārvaldības sistēmu, taču lielākajā daļā hostingss servisu pamata process ir vienāds.

Piesakieties savā hostingss kontā un sadaļā pasts noklikšķiniet uz e-pasta kontiem.

E-pasta konti

Tas parādīs vienkāršu formu, kurā jāaizpilda informācija, kas nepieciešama, lai izveidotu savu e-pasta kontu.

Tā kā mēs izmantosim šo kontu, lai nosūtītu e-pasta ziņojumus WordPress, ieteicams izveidot e-pasta kontu, piemēram, [email protected] Noteikti aizstājiet example.com ar savu domēna vārdu.

E-pasta konta izveide cPanel

Pēc sava e-pasta konta izveides jūs tagad esat gatavs to izmantot WordPress. Bet pirms to izdarīsit, jums būs nepieciešama šāda informācija no hostingss servisu sniedzēja.

  1. SMTP resursdators jūsu e-pasta adresei.
  2. SMTP ports drošai pieteikšanās.

Lai iegūtu šo informāciju, varat pārbaudīt atbalsta sadaļu sava mitinātāja vietnē. Visticamāk, ka būs kāds raksts, kurā sniegta šī informācija. Ja to neatrodat, sazinieties ar hostingss atbalstu, lai pieprasītu šo informāciju.

Jūsu firmas e-pasta adreses izmantošana WordPress

Tagad jums būs jāinstalē un jāaktivizē WP Mail SMTP spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Iestatījumi »E-pasts, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

WP-Mail-SMTP iestatījumi

Vispirms jums jāievada tikko izveidotā e-pasta adrese. Pēc tam jūs varat pievienot nosaukumu no, tas tiks izmantots kā sūtītāja vārds.

Ja jūs nepievienojat vārdu no nosaukuma, spraudnis izmantos noklusējuma WordPress.

Tālāk jums jāizvēlas sūtītājs. Turpiniet un noklikšķiniet uz opcijas Cits SMTP, lai to atlasītu.

Izvēlieties Mailer

Pēc tam jums jāatzīmē izvēles rūtiņa blakus opcijai “Atgriezties ceļš”. Šī opcija nosaka atgriešanās ceļu, lai tas atbilstu sūtītāja e-pasta adresei. Ja jūs to neatstājat, tiek zaudēti atlecošie ziņojumi un kvītis, kas netiek piegādātas.

Tālāk jums jāiestata SMTP opcijas.

SMTP iestatījumi

Vispirms jums jāievada SMTP hostings un ports. Šo informāciju varat iegūt no sava hostingss servisu sniedzēja. Parasti SMTP hostings ir mail.yourdomain.com (aizstājiet yourdomain.com ar savu domēna nosaukumu). Par SMTP parasti tiek izmantots ports 465.

Tālāk jums jāizvēlas šifrēšana. Lielākā daļa WordPress hostingss uzņēmumu atbalsta SSL un TLS. Iesakām izmantot TLS opciju, ja tā ir pieejama.

Pēc tam ieslēdziet autentifikācijas slēdzi un norādiet savu SMTP lietotājvārdu un paroli. Parasti jūsu e-pasta adrese ir arī jūsu SMTP lietotājvārds.

Jūsu parole tiek glabāta kā vienkāršs teksts, kas nav droši. Neuztraucieties, mēs šajā rakstā parādīsim, kā padarīt drošāku.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt iestatījumus, lai saglabātu izmaiņas.

Jūsu SMTP iestatījumu pārbaude

Tagad, kad esat iestatījis WP Mail SMTP e-pasta ziņojumu sūtīšanai, pārbaudīsim, vai viss darbojas labi. Spraudņa iestatījumu lapā noklikšķiniet uz cilnes E-pasta pārbaude.

Nosūtīt testa e-pastu

Jums jānorāda e-pasta adrese, kurā vēlaties saņemt testa e-pastu. Tā var būt jebkura derīga e-pasta adrese, kurai varat piekļūt. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sūtīt e-pastu, lai turpinātu.

WP Mail SMTP tagad nosūtīs e-pasta ziņojumu, izmantojot iepriekš ievadītos SMTP iestatījumus. Veiksmīgi nosūtot e-pastu, jūs redzēsiet veiksmes ziņojumu.

E-pasta paroles drošība

Iespējams, jums būs jāievada sava e-pasta konta parole WP MAIL SMTP iestatījumos. Šī parole parasti tiek glabāta kā vienkāršs teksts, kas ir nedrošs.

Tomēr spraudnis nodrošina arī iespēju to padarīt drošāku. Lai to izdarītu, failam wp-config.php būs jāpievieno kods. Ja vēl neesat to izdarījis, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā rediģēt wp-config.php failu WordPress.

Vispirms jums būs jāizveido savienojums ar savu vietni, izmantojot FTP klientu vai File Manager lietotni cPanel. Pēc savienojuma izveidošanas savu wp-config.php failu atradīsit savas vietnes saknes mapē.

Jūs varat rediģēt šo failu, izmantojot jebkuru vienkārša teksta redaktoru, piemēram, Notepad vai TextEdit.

Atrodiet līniju, kas saka: “Tas ir viss, pārtrauciet rediģēšanu! Laimīgu blogošanu ”un pievienojiet šo kodu tieši pirms tā.

<?php
define( 'WPMS_ON', true );
define( 'WPMS_SMTP_PASS', 'your_password' );

Neaizmirstiet aizstāt ‘your_password’ ar savu faktisko SMTP paroli. Pēc tam saglabājiet un augšupielādējiet savu wp-config.php failu atpakaļ serverī.

Tagad jūs varat apmeklēt savu WordPress administratora apgabalu un doties uz Iestatījumi »WP Mail SMTP lapu. Ritiniet uz leju līdz sadaļai SMTP opcijas, un jūs redzēsiet, ka paroles lauks tagad ir izslēgts.

SMTP parole ir atspējota

WordPress e-pasta problēmu novēršana

Visbiežākais kļūdu cēlonis, nosūtot e-pastus, izmantojot SMTP, ir nepareizs SMTP hostings vai ports. Pārliecinieties, vai ievadāt pareizos hostinga un porta iestatījumus, ko nodrošina jūsu hostingss servisu sniedzējs.

Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo šifrēšanas metodi. Parasti SSL darbojas lielākajā daļā vides, taču mēs iesakām pārbaudīt tīmekļa mitinātājā, ja jūsu e-pasta ziņojumi netiek piegādāti.

Plusi un mīnusi hostinga pasta serveru izmantošanai WordPress e-pastiem

Pirmā un visredzamākā priekšrocība ir tā, ka WordPress izejošajiem e-pastiem varat izmantot savu firmas e-pasta adresi.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jūs jau esat samaksājis par šo servisu, reģistrējoties sava hostingss kontam. Jums nebūs jāmaksā papildu nauda par e-pasta ziņojumu sūtīšanu un saņemšanu.

Tomēr daži WordPress hostingss servisu sniedzēji īsteno izejošo e-pastu ierobežojumus. Tāpēc mēs neiesakām izmantot WordPress, lai nosūtītu e-pasta ziņojumus.

Vēl viena izplatīta problēma ar koplietošanas hostingss servisu sniedzējiem ir tā, ka viņu pasta serveri reizēm var būt diezgan neuzticami. Ja pamanāt kavēšanos ar e-pasta piegādi, apsveriet iespēju izmantot trešo pušu e-pasta servisus, piemēram, Google Apps for Work, Mailgun vai SendGrid.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā izmantot SMTP serveri, lai nosūtītu WordPress e-pastus. Iespējams, vēlēsities redzēt arī sarakstu ar obligātajiem WordPress spraudņiem uzņēmumiem.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot savu WordPress vietni Yandex Webmaster Tools

Vai vēlaties savienot savu vietni ar Yandex tīmekļa pārziņa rīkiem? Tīmekļa pārziņa rīki, piemēram, meklētājprogrammu konsole no Google un Bing tīmekļa pārzinis, palīdz jums optimizēt vietni, uzraudzīt trafiku, pārvaldīt robots.txt, pārbaudīt

Kā novērst kļūdu WordPress 429 pārāk daudz pieprasījumu

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu 429 par daudz pieprasījumu? Šī kļūda var būt ļoti nomākta, jo ir grūti saprast, kas to izraisa. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli novērst kļūdu WordPress 429 pārāk daudz pieprasījumu. 429 pārāk

Kā novērst kļūdu 401 WordPress (6 risinājumi)

Vai savā WordPress vietnē redzat kļūdu 401? Tā ir viena no mulsinošākajām WordPress kļūdām, kas varētu bloķēt jūs no jūsu WordPress vietnes. 401 kļūdai ir vairāki nosaukumi, tostarp kļūda 401 un 401 neatļauta kļūda. Dažreiz šīm kļūdām

Kā izslēgt PHP kļūdas WordPress

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kā izslēgt PHP kļūdas WordPress? PHP brīdinājumi un paziņojumi palīdz izstrādātājiem atkļūdot problēmas ar savu kodu. Tomēr tas izskatās ārkārtīgi neprofesionāli, ja tie ir redzami visiem jūsu vietnes