Kā izslēgt meklēšanas funkciju WordPress

/

Vai vēlaties izslēgt meklēšanas funkciju WordPress? Dažreiz jūsu vietnei var nebūt nepieciešama meklēšanas funkcija, un tēmas meklēšanas forma var traucēt lietotāja pieredzi. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izslēgt meklēšanas funkciju WordPress.

Atspējojot meklēšanas funkciju programmā WordPress

Kāpēc un kam WordPress vajadzētu izslēgt meklēšanas funkciju?

Daudzas WordPress vietnes ir vienkāršas biznesa vietnes ar dažām lapām. Pieaug arī tendence uz vienas lapas vietnēm ar vertikālu navigāciju.

Šajās vietnēs nav daudz satura, kas padara meklēšanu par jaunumu, nevis noderīgu funkciju.

Tas lietotājiem arī rada iespaidu, ka varētu būt kāda cita informācija, kuru viņi nevar redzēt, un līdz ar to arī meklēšanas opcija. Noņemot meklēšanas funkciju, tiks notīrīta jūsu vietne un piedāvāta labāka lietotāja pieredze.

To sakot, apskatīsim, kā viegli noņemt meklēšanas funkciju no savas WordPress vietnes.

1. metode. Noņemiet meklēšanas opciju WordPress, izmantojot spraudni

Šī metode ir vienkāršāka un ieteicama visiem lietotājiem.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni Meklēšanas atspējošana. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis darbojas ārpus kastes, un jums nav konfigurējamu iestatījumu.

Pēc aktivizācijas tas noņems meklēšanas formu no jūsu WordPress šablona un izslēgs meklēšanas logrīku. Ja lietotājs tieši mēģināja ievadīt meklēšanas vaicājuma URL, spraudnis atgriezīs 404 kļūdas lapu.

meklēt 404 kļūda

Ņemiet vērā, ka šis spraudnis neietekmē meklēšanas funkcionalitāti WordPress administratora zonā. Jūs joprojām varat meklēt ziņojumus un lapas WordPress administratorā.

2. metode. Meklēšanas opcijas manuāla izslēgšana WordPress

Lai izmantotu šo metodi, WordPress failiem ir jāpievieno kods. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kā kopēt un ielīmēt kodu WordPress.

Šis kods būs jāpievieno šablona failam functions.php vai vietnes spraudnim.

<?php
function wpb_filter_query( $query, $error = true ) {
  if ( is_search() ) {
    $query->is_search = false;
    $query->query_vars[s] = false;
    $query->query[s] = false;
    if ( $error == true )
    $query->is_404 = true;
  }
}
add_action( 'parse_query', 'wpb_filter_query' );
add_filter( 'get_search_form', create_function( '$a', "return null;" ) );
function remove_search_widget() {
  unregister_widget('WP_Widget_Search');
}
add_action( 'widgets_init', 'remove_search_widget' );

Šis kods vienkārši novirzīs visus tiešos vai netiešos meklēšanas vaicājumus uz 404 lapu. Tas arī paslēps meklēšanas formu jūsu WordPress tēmā.

Meklēšanas formas logrīks ir noņemts

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā viegli izslēgt meklēšanas funkciju WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu vispieprasītāko WordPress padomu, triku un hakeru sarakstu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam (un palielināt pārdošanu)

Vai vēlaties pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam? Tiešsaistes čats palīdz reāllaikā sazināties ar vietnes apmeklētājiem, tāpēc varat piedāvāt palīdzību, ģenerēt potenciālos klientus un pārveidot tos par klientu. Šajā rakstā mēs

13 spraudņi un padomi, kā uzlabot WordPress administrēšanas apgabalu

Vai vēlaties pielāgot WordPress administratora apgabalu? Varbūt vēlaties mainīt noklusējuma krāsu shēmu, pievienot savu zīmolu vai pat pievienot jaunu palīdzības sadaļu klientiem? Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 13 spraudņiem un padomiem, kā uzlabot

Kā izslēgt pilnekrāna redaktoru WordPress

Vai vēlaties izslēgt pilnekrāna redaktoru WordPress? Pēc atjaunināšanas programma WordPress 5.4 pēc noklusējuma tagad atver ziņu un lapu redaktoru pilnekrāna režīmā. Lai gan šis bez traucējumu režīms piedāvā tīru un viegli lietojamu pieredzi,

11 lietas, kas jums jādara, pārmantojot WordPress vietni

Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, kādas ir lietas, kuras mēs iesakām darīt tūlīt pēc WordPress vietnes pārmantošanas? Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, kurš nesen iegādājies jaunu vietni, vai biroja palīgs, kurš manto