Kā izveidot failu augšupielādes formu WordPress

/

Vai jums ir nepieciešams, lai jūsu vietnes apmeklētāji augšupielādētu failus jūsu kontaktpersonas formā?

Varbūt jūs pieņemat darbā darbiniekus un vēlaties apkopot CV, vai varbūt jūs rīkojat citu pieteikuma formu vai fotogrāfiju konkursu, kurā pieteikuma iesniedzējam ir jāpievieno faili.

Šajā apmācībā mēs parādīsim, kā izveidot failu augšupielādes formu WordPress (soli pa solim).

Kā izveidot failu augšupielādes veidlapu programmā WordPress

Kāpēc WordPress jāizveido failu augšupielādes forma?

Ja vēlaties savākt jebkura veida failus no lietotājiem, lieliska ideja ir failu augšupielādes forma. Jūs varētu ļaut lietotājiem augšupielādēt attēlus, PDF failus, Word dokumentus vai cita veida failus.

Failu augšupielādes formas izmantošana atvieglo jūsu un jūsu lietotāju dzīvi.

E-pasta ziņojumu turpināšanas un turpināšanas vietā varat izveidot formu, kurā iekļauti visi nepieciešamie lauki, lai jūs varētu apkopot visu informāciju uzreiz.

Arī jūsu formai automātiski jāsaglabā formas dati jūsu WordPress datu bāzē. Tādā veidā jūs varat viegli atrast iesniegtos materiālus, pat ja esat nokavējis vai izdzēsis e-pastu.

Kā izveidot failu augšupielādes veidlapu programmā WordPress

Šajā apmācībā mēs izmantosim WPForms, kas ir labākais WordPress saziņas formas spraudnis.

Ja jums ir ierobežots budžets, failu augšupielādes funkciju varat iegūt WPForms pamata plānā. Tomēr pilnībā aprīkotais Pro plāns ļauj piekļūt bonusa veidņu veidnēm, aptaujas ziņojumiem un daudzām citām jaudīgām funkcijām.

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WPForms. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, skatiet mūsu soli pa solim sniegto instrukciju par WordPress spraudņa instalēšanu.

Kad esat aktivizējis spraudni, informācijas panelī redzēsiet jaunu cilni WPForms.

Dodieties uz lapu WPForms »Addons un ritiniet uz leju līdz formu veidņu pakotnes papildinājumam. Noklikšķiniet uz pogas Install Installon, lai to instalētu un aktivizētu.

Tagad esat gatavs izveidot savu pirmo faila augšupielādes formu.

Dodieties uz WPForms »Pievienot jaunu lapu.

Jaunas veidlapas izveide, izmantojot WPForms

Jūs tiksiet novirzīts tieši uz WPForms veidotāju. Ekrāna augšdaļā varat piešķirt fomai nosaukumu:

Piešķirt savai veidlapai nosaukumu WPForms

Jums būs jāizvēlas arī veidne. Mēs iesakām izmantot failu augšupielādes veidni, kuru varat atrast sadaļā Papildu veidnes. Noklikšķiniet uz veidnes, lai to izmantotu.

Jums automātiski tiks izveidota faila augšupielādes forma.

Noklusējuma faila augšupielādes forma, kas izveidota no veidnes

Ja vēlaties, varat izmantot faila augšupielādes formu, neveicot nekādas izmaiņas.

Pēc noklusējuma tas ļaus lietotājiem augšupielādēt šādus failu tipus:

  • Attēlu faili: .png, .gif, .jpg
  • Dokumenti: .doc, .xls, .ppt, .pdf
  • Audio: .wav, .mp3, .mp4
  • Video: .mpg, .mov, .wmv

Ja vēlaties vēl vairāk ierobežot failu tipus, noklikšķiniet uz lauka Faila augšupielāde, lai to rediģētu. Ekrāna kreisajā pusē redzēsiet lauka opcijas:

Failu augšupielādes lauka rediģēšana programmā WPForms

Lodziņā Atļautie failu paplašinājumi varat ierakstīt visus failu formātus, kurus vēlaties pieņemt. Mēs atļausim attēlu formātus .png, .gif un .jpg. Noteikti atdaliet tos ar komatu.

Ievadiet failu tipus, kurus vēlaties atļaut lietotājiem augšupielādēt

Piezīme: WordPress ierobežo failu tipus, kurus var augšupielādēt vietnē WordPress drošības apsvērumu dēļ. WordPress varat pievienot papildu failu tipus, ja vēlaties ļaut lietotājiem augšupielādēt failu tipus, kas parasti nav atļauti.

Varat arī iestatīt maksimālo faila lielumu un maksimālo failu skaitu. Šajā konkursā mēs ļausim cilvēkiem iesniegt līdz 3 fotoattēliem, kuru katrs ir līdz 50 MB.

Ja vēlaties neļaut cilvēkiem iesniegt formu, nepievienojot savus failus, varat atzīmēt izvēles rūtiņu Nepieciešamais. Tas nozīmē, ka formu nevar iesniegt, ja nav augšupielādēts vismaz 1 fails.

Rediģētais faila augšupielādes lauks mūsu veidlapā

Pēc noklusējuma faila augšupielādes laukā tiek izmantots moderns formāts, kas lietotājiem ļauj vilkt un nomest savus failus. Tomēr, ja formai ir ierobežota vieta vai vēlaties klasisku augšupielādes lauku, varat to mainīt.

Lai atvērtu vairāk opciju laukam, vienkārši noklikšķiniet uz “Papildu opcijas”. Pēc tam jūs varat pārslēgt stilu no Modern uz Classic, izmantojot nolaižamo izvēlni.

Failu augšupielādes lauka papildu opciju rediģēšana

Padoms. Klasiskajā augšupielādes laukā ir atļauts augšupielādēt tikai vienu failu. Ja vēlaties, lai lietotāji varētu iesniegt vairākus failus, savai formaibūs jāpievieno vairāki failu augšupielādes lauki.

Ja vēlaties, varat arī izvēlēties saglabāt iesniegtos failus WordPress multivides bibliotēkā. Tas atvieglo to pievienošanu ziņai vai lapai. Piemēram, mūsu fotogrāfiju konkursā mēs varam iekļaut labākās fotogrāfijas, paziņojot uzvarētāju.

Piezīme. Augšupielādētie faili joprojām tiek saglabāti jūsu WordPress datu bāzē, pat ja neatzīmējat šo izvēles rūtiņu. Tie vienkārši tiek glabāti atsevišķā mapē jūsu WordPress kontā.

Ja vēlaties rediģēt kādu no citiem formas laukiem, varat noklikšķināt, lai tos rediģētu kreisajā pusē tāpat.

Varat arī pievienot jaunus laukus, izmantojot cilni Pievienot laukus. Vienkārši velciet un nometiet jebkuru lauku, kuru vēlaties pievienot savai formai.

Šeit mēs formai esam pievienojuši lauku Vietne / URL, lai fotogrāfi varētu mums norādīt saiti uz savu vietni.

Vietnes / URL lauka pievienošana veidlapai

Ja vēlaties noņemt lauku, virziet peles kursoru virs tā un noklikšķiniet uz sarkanās miskastes ikonas. Mēs noņemsim lauku Tālrunis, jo mums nav vajadzīgi fotogrāfu tālruņu numuri.

Kad esat apmierināts ar savu formu, ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Vietnē WPForms noklikšķiniet uz pogas Saglabāt

Faila augšupielādes veidlapas paziņojumu iestatīšana

Cilnē Iestatījumi varat noklikšķināt uz Paziņojumi, lai iestatītu formas e-pasta paziņojumus. Iespējams, vēlēsities mainīt noklusējuma iestatījumus.

Pēc noklusējuma forma nosūta e-pasta paziņojumu uz adresi {admin_email}.

Ja pats izveidojāt savu WordPress vietni, tā būs jūsu e-pasta adrese. Ja nē, varat izdzēst {admin_email} un tā vietā šeit ierakstīt savu e-pasta adresi.

Mainot e-pasta adresi, uz kuru tiek sūtīti paziņojumi par veidlapu

Padoms. Vai neesat pārliecināts, vai {admin_email} ir jūsu e-pasta adrese? WordPress vadības panelī dodieties uz Iestatījumi »Vispārīgi. Meklējiet administrācijas e-pasta adresi. To var mainīt šeit. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas apakšā.

WordPress administrācijas e-pasta adreses pārbaude vai mainīšana

Ja vēlaties, lai iesniegtie faili tiktu nosūtīti vairāk nekā vienai personai, šeit varat iestatīt arī vairākus paziņojumus.

Varat arī mainīt apstiprinājuma ziņojumu, kuru lietotāji redz pēc formas iesniegšanas. To var izdarīt sadaļā Iestatījumi »Apstiprinājumi.

Vienkārši ierakstiet vajadzīgo ziņojumu lodziņā. Ja vēlaties, varat pievienot formatējumu, piemēram, treknrakstu un kursīvu. Šādi izskatās noklusējuma ziņojums:

Apstiprinājuma ziņojuma maiņa, kuru lietotājs redz pēc veidlapas iesniegšanas

Neaizmirstiet saglabāt savu formu, kad esat veicis izmaiņas. Varat iziet no veidņu veidotāja, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz X.

Failu augšupielādes formas pievienošana savai vietnei

Kad esat izveidojis formu, tā būs jāpievieno savai vietnei. Varat to pievienot esošai ziņai vai lapai vai arī izveidot jaunu lapu.

Mēs pievienosim savu formu jaunai lapai. Lai izveidotu jaunu lapu, dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu. Pēc tam pievienojiet savai lapai jaunu bloku, noklikšķinot uz ikonas (+).

Jaunas lapas izveidošana programmā WordPress un jaunas bloka pievienošana tai

Pēc tam sadaļā Logrīki jums būs jāatlasa bloks WPForms. Ja vēlaties, varat izmantot meklēšanas joslu, lai to atrastu.

WPForms bloka pievienošana jūsu lapai vai ziņai

Pēc bloka pievienošanas lapai nolaižamajā izvēlnē WPForms atlasiet formu.

Nolaižamajā izvēlnē WPForms atlasiet pareizo veidlapu

Tagad priekšskatiet vai publicējiet savu lapu un apskatiet savu formu savā vietnē. Lūk, kā izskatās mūsu forma.

Gatavā faila augšupielādes veidlapa ir pieejama tiešsaistē

Formā var veikt izmaiņas, dodoties uz vietni WPForms »Visas formas. Vienkārši noklikšķiniet uz formas nosaukuma vai palaidiet peles kursoru virs tā un noklikšķiniet uz saites Rediģēt, lai to rediģētu.

Rediģējot formu, tā tiek automātiski atjaunināta jūsu vietnē. Jums tas vairs nav jāpievieno savai lapai.

Padoms. Ieteicams pārbaudīt formu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas, kā paredzēts. Ja pēc formas ieraksta izveides nesaņemat e-pasta paziņojumu, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā novērst problēmu, kas saistīta ar WordPress nesūtīšanu pa e-pastu.

Augšupielādēto failu skatīšana vai lejupielāde

Kad kāds nosūta failu, izmantojot jūsu faila augšupielādes formu, varat to iegūt, izmantojot e-pasta iesūtni vai WordPress vadības paneli.

Ar katru formas ierakstu jūs saņemsit šādu e-pasta ziņojumu:

E-pasts, kuru saņemat ar veidlapas ieraksta informāciju, ieskaitot failu lejupielādes saites

Vienkārši noklikšķiniet uz saitēm, lai apskatītu vai lejupielādētu pašus failus.

Jūs varat arī viegli atrast failus, izmantojot pašu WordPress. Dodieties uz vietni WPForms »Ieraksti, pēc tam noklikšķiniet uz savas formas nosaukuma.

Atlasiet savu veidlapu, lai skatītu veidlapas ierakstus savā WordPress informācijas panelī

Pēc tam formu ierakstu tabulā var redzēt augšupielādētos failus. Varat arī noklikšķināt uz saites Skatīt, lai skatītu pilnu informāciju par formas ierakstu.

Failu saites, kas parādītas tabulas WPForms ierakstā

Mēs ceram, ka šī apmācība jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot failu augšupielādes formu WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress aptaujas spraudņiem un mūsu ceļvedi par to, kā izveidot e-pasta vēstuli.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izmantot dinamisko lauku populāciju WordPress, lai automātiski aizpildītu formas

Vai vēlaties izmantot dinamisko lauku populāciju WordPress, lai automātiski aizpildītu formas savā vietnē? Dinamiskā lauka populācija ļauj automātiski aizpildīt formu laukus, pamatojoties uz lietotāja izvēli, vaicājuma virknēm vai lauka tipu. Tas

Kā redzēt atslēgvārdus, ko cilvēki izmanto, lai atrastu jūsu WordPress vietni

Vai vēlaties redzēt atslēgvārdus, kurus cilvēki izmanto, lai atrastu jūsu WordPress vietni? Atslēgvārdi ir frāzes, ko lietotāji ievada meklētājprogrammās, lai atrastu meklēto saturu. Jūs vēlaties, lai jūsu vietne ranžētu pareizos atslēgvārdus,

Kā iestatīt Google Analytics mērķus savai WordPress vietnei

Vai vēlaties izsekot galvenos rādītājus, piemēram, reģistrēšanos pa e-pastu vai vietnes pārdošanu? Tikai apskatot vietnes trafika pārskata pārskatu, netiek iegūts pilnīgs attēls. Ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu veiksmīga, jums ir nepieciešama

12 padomi, kā optimizēt WordPress RSS plūsmu

Vai vēlaties optimizēt savu WordPress RSS plūsmu? RSS plūsmas nodrošina ērtu veidu, kā lietotāji var abonēt jūsu saturu. Tomēr ne daudzi iesācēji zina, kā maksimāli izmantot WordPress RSS plūsmas. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 12 padomiem,