Kā izveidot iepirkumu grozu WordPress ar BigCommerce

/

Ir vairāki WordPress e-komercijas spraudņi, kas ļauj jūsu vietnei pievienot iepirkumu grozu. Tomēr, ja vēlaties e-komercijas veikalu turēt atsevišķi, lai uzlabotu ātrumu un drošību, jūsu iespējas ir diezgan ierobežotas.

BigCommerce ir all-in-one e-komercijas platforma, kas ļauj jums izveidot jaudīgu tiešsaistes veikalu, nenodarbojoties ar tehniskām grūtībām.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim ērti izveidot iepirkumu grozu WordPress ar BigCommerce.

Iepirkumu groza pievienošana programmā WordPress ar BigCommerce

Izpratne par WordPress BigCommerce

BigCommerce ir ļoti pielāgojama un pilnībā mitināta e-komercijas platforma.

Tas ir viss vienā risinājums, kas nodrošina visu nepieciešamo, lai izveidotu un vadītu tiešsaistes veikalu, tostarp hostingu, dizainu, saturu, maksājumu risinājumus un mārketinga rīkus.

No otras puses, WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma (CMS), kuru izmanto vairāk nekā 34% no visām tiešsaistes vietnēm. To var izmantot, lai izveidotu uz saturu vērstu blogu, biznesa vietni vai pat tiešsaistes veikalu.

Tagad jūs varat integrēt šīs divas spēcīgās platformas kopā un izbaudīt labāko no abām pasaulēm.

BigCommerce kā e-komercijas spraudņa izmantošana WordPress sniedz jums šādas priekšrocības:

  • Vienmērīga satura un komercijas integrācija: BigCommerce for WordPress ļauj baudīt nozares vadošās e-komercijas iespējas, neapdraudot WordPress jaudīgās satura pārvaldības iespējas.
  • Minimālais servera resursu izmantojums: BigCommerce varat izmantot kā savu e-komercijas aizmuguri tādām lietām kā kataloga pārvaldība, maksājumu apstrāde un izpildes loģistikas pārvaldība un daudz ko citu. Tas nozīmē, ka jūsu e-komercijas veikalam būs minimāla ietekme uz jūsu WordPress mitināšanas servera resursiem.
  • Augsta mērogojamība: BigCommerce ļauj mērogot savu tiešsaistes biznesu, nezaudējot ātrumu un darbspēju.
  • Uzlabota e-komercijas drošība: BigCommerce rūpējas par visām jūsu e-komercijas drošības vajadzībām. Tas dod jums drošu, PCI atbilstošu norēķināšanās pieredzi.
  • Iebūvētās norēķinu iespējas: Jūs varat izmantot populāras norēķinu iespējas, piemēram, PayPal, ko nodrošina Braintree, par viszemākajām kredītkaršu apstrādes likmēm.
  • Pārdošana vairākos kanālos: katra vietne BigCommerce darbojas kā ‘kanāls’. Jūs varat savienot BigCommerce kontu ar vairākām WordPress vietnēm (kanāliem), vairāku vietņu tīkliem vai sociālajiem kontiem un pārdot savus produktus.

Interesanti, kā BigCommerce darbojas pret WooCommerce? Apskatiet mūsu rakstu par BigCommerce vs WooCommerce, lai salīdzinātu.

Pateicoties tam, turpināsim un redzēsim, kā izveidot iepirkumu grozu WordPress ar BigCommerce.

Darba sākšana ar BigCommerce

Pirmkārt, jums jāapmeklē BigCommerce vietne un jānoklikšķina uz pogas Sākt.

Reģistrējieties BigCommerce

Tas parādīs reģistrēšanās formu. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu procesu.

Reģistrējieties BigCommerce kontam

Kad esat reģistrējies, jūs nonāksit BigCommerce informācijas panelī, kur jums tiks lūgts savienot savu WordPress vietni.

BigCommerce informācijas panelis

Jūsu BigCommerce veikals tagad ir gatavs, savienosim to ar jūsu WordPress vietni.

Iepirkumu groza izveide WordPress, izmantojot BigCommerce

Vispirms jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis BigCommerce for WordPress. Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, jūsu administratora panelī tiks pievienota jauna navigācijas izvēlne ar nosaukumu BigCommerce, un tiks atvērts iestatīšanas vednis. Pirmkārt, tā lūgs jums savienot kontu vai izveidot jaunu kontu.

Sazinieties ar BigCommerce kontu vai Izveidojiet jaunu kontu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Savienot manu kontu.

Tas parādīs uznirstošo logu, kurā jums būs jāpiesakās savā BigCommerce kontā. Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt, ka vēlaties, lai spraudnis izveidotu savienojumu ar jūsu BigCommerce kontu.

Apstipriniet BigCommerce savienojumu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt.

Tas aizvērs uznirstošo logu, un jūs savā WordPress vietnē redzēsiet jaunu BigCommerce ekrānu. No šejienes jums jāiestata BigCommerce programmai WordPress.

Iestatiet kanālu WordPress vietnei BIgCommerce

Ievadiet kanāla nosaukumu, atlasiet automātiskā saraksta opciju un noklikšķiniet uz pogas Turpināt. Ja izvēlaties “Jā, automātiski šajā kanālā uzskaitīt jaunus BigCommerce produktus”, visi jaunie produkti tiks automātiski sinhronizēti un parādīti jūsu WordPress vietnē.

Nākamajā ekrānā varat izvēlēties, kā lietot BigCommerce programmai WordPress. Jūs varat atlasīt “Pilnībā piedāvātais veikals”, ja pārveidojat savu WordPress vietni par pilntiesīgu veikalu. Varat arī izvēlēties “Vienkārša blogu veidošana”, ja savā blogā vēlaties pievienot tikai iepirkumu groza lapu. Režīms Vienkārša blogi ļauj arī atsevišķus produktus pievienot ziņām un lapām.

Izvēlieties, kā vēlaties BigCommerce programmai WordPress

Pēc tam ekrānā redzēsiet BigCommerce iestatījumu lapu. Tas ietver visus iestatījumus, kurus varat konfigurēt, izmantojot WordPress vadības paneli.

BIgCommerce for WordPress Settings

Pirmkārt, tas automātiski sinhronizēs jūsu BigCommerce produktus atkarībā no opcijas, kuru izvēlējāties iepriekšējā solī. Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā spraudnis sinhronizē visus mūsu paraugproduktus.

Pirmā WordPress BigCommerce iespēja ir Product Sync. Jūs varat noklikšķināt uz tā, lai izvēlētos sinhronizācijas biežumu, automātisko sarakstu un importētu partijas lielumu.

BigCommerce for WordPress produktu sinhronizācijas opcijas

Pēc tam jūs varat konfigurēt groza un izrakstīšanās iespējas. Vienkārši atzīmējiet opciju Iespējot grozu, lai lietotāji varētu pievienot produktus grozam. Varat arī iespējot iegulto norēķināšanos, ja vēlaties parādīt norēķinu formu WordPress.

BIgCommerce for WordPress grozs un norēķinu opcijas

Kā parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, pēc noklusējuma groza lapa ir atlasīta. Tas ir tāpēc, ka spraudnis iestatīšanas procesā automātiski izveido nepieciešamās lapas, ieskaitot groza lapu.

Noklusējuma lapas varat apskatīt, informācijas panelī dodoties uz Lapas »Visas lapas.

BigCommerce WordPress noklusējuma lapām

Pēc tam jūs varat redzēt dāvanu sertifikāta iestatījumus. Dāvanu sertifikātus varat iespējot, ja vēlaties ļaut lietotājiem iegādāties dāvanu kartes veikala kredītam.

BigCommerce for WordPress dāvanu sertifikātu iestatījumi

Izmantojot valūtas iestatījumus, varat redzēt noklusējuma valūtu un cenu parādīšanas opciju, ieskaitot nodokļus vai bez tiem.

BigCommerce for WordPress Valūtas iestatījumi

Pēc tam jūs redzēsiet konta un reģistrācijas iestatījumus. Pēc noklusējuma tiek atlasīta pieteikšanās lapa, konta profila lapa, pasūtījumu vēstures lapa un citas svarīgas lapas. Varat arī pievienot atbalsta e-pastu.

BigCommerce for WordPress konta un reģistrācijas iestatījumi

Ir citas iespējas Analytics iestatījumiem, produktu pārskatiem, API akreditācijas datiem, kanālam un diagnostikai. Varat tos konfigurēt tūlīt vai izlaist, lai tos iestatītu vēlāk.

BIgCommerce for WordPress Analytics un citi iestatījumi

Pēc tam neaizmirstiet augšējā labajā stūrī noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Saglabāt iestatījumus BigCommerce programmai WordPress

Tagad varat doties uz BigCommerce »Produkti, lai skatītu pēc noklusējuma jūsu vietnei pievienotos produktu paraugus.

BigCommerce produktu paraugi WordPress informācijas panelī

Varat arī priekšskatīt savu Produktu lapu priekšējā daļā, augšdaļā noklikšķinot uz saites Skatīt produktus.

Skatīt BigCommerce produktus programmā WordPress

Lūk, kā jūsu BigCommerce iepirkumu grozs izskatās WordPress ar noklusējuma tēmu Divdesmit deviņpadsmit.

Iepirkumu grozs WordPress ar BigCommerce

Produktu pārvaldība BigCommerce

Iepriekš izveidotais konts ir bezmaksas izmēģinājuma konts ar produktu paraugiem. Tātad nākamais solis ir veikala iestatījumu konfigurēšana un reālu produktu pievienošana BigCommerce.

1. Produktu pievienošana jūsu BigCommerce veikalam

Izvēlnē Produkti varat pievienot un pārvaldīt savus BigCommerce produktus. Tur jūs redzēsiet produktu paraugus, kas pēc noklusējuma ir pievienoti jūsu veikalam.

BigCommerce produktu lapa

Jūs varat izdzēst vai aizstāt šos produktus ar faktisko produkta informāciju. Lai pievienotu jaunus produktus, augšpusē noklikšķiniet uz pogas Pievienot.

Pievienojiet jaunus produktus BigCommerce veikalam

Pievienojiet sava produkta nosaukumu, cenu, nodokļu informāciju, izvēlieties produktu kategorijas, produkta veidu un vairāk informācijas. Tālāk esošajās sadaļās varat pievienot arī produkta aprakstu, informāciju par piegādi un pieejamības iespējas.

Kad tas ir izdarīts, saglabājiet savu produktu. Pēc tam jūs varat pievienot produktu attēlus un videoklipus, noklikšķinot uz saites Attēli un video.

Pievienojiet produktu attēlus BigCommerce veikalam

Tāpat augšpusē esošajās opcijās varat pārskatīt citas opcijas, piemēram, Inventārs, Opcijas un SKU, Pielāgotie lauki utt. Kad esat pabeidzis, neaizmirstiet saglabāt savu produktu.

Izvēlne Produkti ļauj arī importēt vai eksportēt produktus, pārvaldīt produktu kategorijas, produktu filtrēšanu, zīmolus, produktu SKU utt.

Kad BigCommerce veikalā būsiet pievienojis jaunus produktus, kategorijas, zīmolus utt., Tie tiks automātiski sinhronizēti ar jūsu WordPress vietni.

2. Norēķinu iespēju iestatīšana

BigCommerce ir iebūvētas maksājumu iespējas. Apmeklējiet veikala iestatīšanu »Maksājumi, lai konfigurētu maksājumu iestatījumus.

BigCommerce maksājumu iestatījumi

Jūs varat ātri iestatīt PayPal, kredītkartes, bezsaistes maksājuma metodes, piemēram, bankas depozītu, citas tiešsaistes maksājuma metodes, piemēram, 2Checkout, Amazon Pay, kā arī iestatīt digitālos makus.

3. Atlasiet plānu un jauniniet savu BigCommerce kontu

BigCommerce galvenokārt ir apmaksāta platforma tiešsaistes veikalu veidošanai. Bezmaksas izmēģinājuma versijas derīguma termiņš beidzas pēc 15 dienām, tāpēc pirms tā termiņa beigām jauniniet savu kontu.

Dodieties uz pogu Atlasīt plānu augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz tā.

Atlasiet BigCommerce plānu

Pēc tam jūs redzēsiet pieejamās cenu iespējas.

BigCommerce cenu noteikšana

BigCommerce Standard plāns ir pieejams par 29,95 ASV dolāriem mēnesī.

Jūsu BigCommerce produktu parādīšana jūsu WordPress vietnē

Tagad, kad esat pievienojis produktus un iestatījis veikala iespējas vietnē BigCommerce, jūs varat parādīt produktus savā WordPress vietnē un sākt pārdot.

Ir vairāki veidi, kā jūs varat pievienot savus BigCommerce produktus savai WordPress vietnei. Tālāk mēs parādīsim divas vienkāršākās metodes.

1. Pievienojiet savu produktu lapu izvēlnei

Vieglākais veids, kā WordPress parādīt savu BigCommerce produktu lapu, ir pievienot lapu WordPress izvēlnei. Apmeklējiet Izskats »Izvēlnes un izveidojiet jaunu izvēlni.

Izveidojiet jaunu izvēlni programmā WordPress

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu iesācēju ceļvedī par to, kā WordPress pievienot navigācijas izvēlni.

Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz opcijas Pielāgotas saites un ievadīt savu produktu saraksta lapas URL.

Šo lapu varat atrast, dodoties uz BigCommerce »Produkti» Skatīt produktus no informācijas paneļa. Lapas URL parasti ir jūsu domēna nosaukums, kura beigās ir / produkts /. Piemēram, http://example.com/produkti/.

Pievienojiet pielāgotu saiti uz izvēlni WordPress

Pēc tam ievadiet saites tekstu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot izvēlnei. Izvēlnē varat pievienot arī groza lapu.

Pēc tam izvēlnei atlasiet Parādīt atrašanās vietu un saglabājiet izvēlni.

Saglabājiet savu WordPress izvēlni

Kad tas ir izdarīts, apmeklējiet savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jauni izvēlnes vienumi.

WordPress primārās izvēlnes demonstrācija

2. Iegult savus produktus WordPress ziņās

Vēl viens vienkāršs veids, kā pievienot savus BigCommerce produktus savam WordPress blogam, ir atsevišķu produktu iegulšana ziņās un lapās.

Šī pieeja ir piemērotāka, ja jums ir tikai daži produkti un vēlaties tos pievienot savām galvenajām lapām vai bloga ziņām.

Atveriet savu WordPress ziņu redaktoru un noklikšķiniet uz ikonas Pievienot jaunu bloku. Pēc tam jūs varat izvēlēties BigCommerce produktu bloku.

Pievienojiet ziņai BIgCommerce Products Block

Kad tas būs izdarīts, jūsu BigCommerce veikala produkti tiks parādīti jūsu ziņu rediģēšanas apgabalā.

BigCommerce produktu saraksts WordPress Post

Jūs varat pielāgot savu bloku, pievienot saturu un publicēt savu ziņu.

Pēdējās domas

BigCommerce ir lieliska e-komercijas platforma WordPress un spēcīga alternatīva WooCommerce.

Bieži vien lietotāji lūdz mums salīdzināt BigCommerce ar Shopify, un mūsu acīs BigCommerce ir labāka platforma, jo tā nodrošina stabilu integrāciju ar WordPress, savukārt Shopify tā nav.

Tomēr pilnīgai WordPress integrācijai mūsu izvēle ir WooCommerce. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat skatīt mūsu soli pa solim sniegto apmācību par tiešsaistes veikala izveidi WordPress.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā izveidot iepirkumu grozu WordPress ar BigCommerce. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu ceļvedi par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un labākajiem WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izveidot WordPress spraudni TinyMCE

Ja esat WordPress izstrādātājs, tad kādā brīdī varat saskarties ar WordPress vizuālā redaktora pielāgošanu vai paplašināšanu. Piemēram, ieteicams pievienot pogu Visual Editor rīkjoslai, lai klients varētu viegli ievietot tekstlodziņu vai aicinājumu

Kā parādīt izlases ziņojumus WordPress

Vai vēlaties parādīt nejaušas ziņas WordPress? Gadījuma ziņu parādīšana lietotājiem dod iespēju atklāt vairāk jūsu satura. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā ērti parādīt izlases ziņas WordPress. Pēc noklusējuma WordPress jūsu bloga ziņas

Kā pievienot oficiālo LinkedIn pogu WordPress

Vai vēlaties pievienot oficiālo LinkedIn koplietošanas pogu WordPress? Ir daudz sociālo mediju spraudņu, kas ļauj pievienot kopīgošanas pogas, taču lielākā daļa no tām neizmanto oficiālās pogas. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot

Kā izveidot iekštīklu mazajiem uzņēmumiem, izmantojot WordPress (viegli)

Vai vēlaties savai organizācijai izveidot WordPress iekštīklu? WordPress ir spēcīga platforma ar daudzām elastīgām iespējām, kas padara to ideāli piemērotu izmantošanai kā uzņēmuma intranetu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot savai