Kā izveidot Welcome Gate WordPress

/

Vai vēlaties pievienot Welcome Gate savā WordPress vietnē? Welcome Gates ir viens no augstākajiem reklāmguvumu saraksta veidošanas paņēmieniem tirgū. Nesen viens no mūsu lietotājiem lūdza mums labākos Welcome Gate spraudņus programmai WordPress. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress izveidot laipnus vārdus, neietekmējot SEO.

Pilna ekrāna apsveikuma vārti vai iespiesta reklāma vietnē WordPress

Kas ir Welcome Gate?

Apsveikuma vārti ir pilnekrāna aicinājums uz darbību, kas parādās pirms lietotājs var redzēt jebkādu saturu. Bieži vietņu īpašnieki to izmanto, lai ātri piesaistītu lietotāja uzmanību un parādītu mērķtiecīgu piedāvājumu, lai izveidotu viņu e-pasta sarakstu.

Tradicionālie Welcome Gate paņēmieni vienkārši novirzīja lietotājus uz jaunu lapu. Tā kā lietotājs uz ekrāna neredz neko citu, izņemot aicinājumu uz darbību vai reklāmu, tas nodrošina maksimālu reklāmguvumu. Izklausās lieliski, vai ne? Bet šeit ir nozveja.

Lietotāju novirzīšana uz lapu, kuru viņi nepieprasīja, kaitē jūsu vietnes SEO un lietotāju pieredzei. Google aktīvi soda vietnes, kas novirza lietotājus, nevis parāda viņiem pieprasīto saturu.

Tomēr ir mūsdienīgi WordPress apsveikuma vārtu spraudņi, kas ļauj maksimāli palielināt reklāmguvumu skaitu, neietekmējot vietnes SEO.

Welcome Gate pievienošana WordPress

Mēs izmantosim OptinMonster, lai izveidotu sveiciena vārti. Tas ir labākais WordPress uznirstošo spraudņu un svina ģenerēšanas risinājums tirgū. Tas ļauj jums izveidot augsti konvertējošas izvēles formas, piemēram, sveiciena vārti, izejas nolūka gaismas kastes uznirstošie logi, ritināšanas aktivizētie slaidi, peldošās joslas utt., Kā arī A / B testēšana, mērķauditorijas atlase lapas līmenī un reklāmguvumu analīzes apkopošana.

OptinMonster ir maksas serviss

Kad esat iegādājies OptinMonster, jums jāinstalē un jāaktivizē OptinMonster WordPress API spraudnis.

Pēc aktivizācijas jums tiks lūgts pievienot API akreditācijas datus, kas atrodami jūsu OptinMonster kontā.

OptinMonster API akreditācijas dati

Kad esat saistījis savu kontu ar savu vietni, jums jānoklikšķina uz pogas Izveidot jaunu izvēli.

Izveidojiet jaunu apsveikuma vārtu izvēli

Tas jūs aizvedīs uz OptinMonster lietotni, kurā jūs atlasīsit un noformēsit pilnekrāna sveiciena vārtus.

Pilna ekrāna apsveikuma vārtu izvēles izveide programmā OptinMonster

Vispirms jums jāievada savas izvēles nosaukums un jāizvēlas vietne. Ja vēl neesat pievienojis savu vietni, varat noklikšķināt uz Pievienot vietni, lai to pievienotu tūlīt.

Slejā “Atlasīt savu dizainu” noklikšķiniet uz pilnekrāna režīma. Tas parādīs apsveikuma vārtu tēmu. Noklikšķinot uz tēmas, tiks atvērts OptinMonster dizaina veidotājs.

Sveicināšanas vārtu pielāgošana

Veidotājā jūs redzēsiet sagaidīšanas vārtu tiešraides priekšskatījumu. Šeit varat mainīt krāsas, tekstu, pievienot pogas un pilnībā pielāgot savus viesmīlības vārtus.

Kad parādīt Welcome Gate?

Laiks ir izšķirošs, ja vēlaties parādīt pilnekrāna sagaidīšanas vārtu vai iespiestu tekstu. Atšķirībā no citiem tirgū pieejamiem risinājumiem, OptinMonster nodrošina plašu uzvedības vadību klāstu, kas palīdz palielināt reklāmguvumu līmeni.

Kamēr mēs izmantojam OptinMonster pilnekrāna režīmu kā sveiciena vārtu, jūs faktiski varat tos pārveidot par iespiestu reklāmu un pat izejas vārtiem.

OptinMonster ļauj iestatīt laiku un ritināšanu, pamatojoties uz aizkavi. Jūs varat izvēlēties pilnekrāna izvēli ielādēt 0 sekundēs, kas nozīmē, ka tā ir Welcome Gate. Jūs varat to aizkavēt par XX sekundēm, un tas kļūst par iespiestu. Vai arī jūs varat izvēlēties izejas nodomu, kas aktivizē pilnekrāna izvēli, kad lietotājs gatavojas pamest, pārvēršot to par izejas vārtiem.

To visu var izvēlēties no OptinMonster dizaina veidotāja.

Izvēlieties, kad rādīt apsveikuma vārtus

OptinMonster nāk arī ar novirzītāju noteikšanu. Tas ļauj jums parādīt vai paslēpt sagaidīšanas vārti lietotājiem, kuri nāk no noteikta domēna. Jūs varat skaidri parādīt pilnekrāna apsveikuma vārtus lietotājiem, kuri izmanto meklēšanu vai sociālo mediju.

Novirzītāja noteikšana

Kad esat konfigurējis savu izvēli, varat vienkārši noklikšķināt uz pogas Saglabāt un iziet no pielāgotāja.

Welcome Gate palaišana

Pēc apsveikuma vārtu noformēšanas ir vēl tikai viens solis, lai tie darbotos jūsu WordPress vietnē. Vienkārši noklikšķiniet uz OptinMonster ikonas savā WordPress administratora apgabalā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt izvēli.

Sarakstā redzēsiet tikko izveidoto opciju. Noklikšķiniet uz saites Rediģēt izvades iestatījumus zem savas izvēles.

Rediģēt izvades iestatījumus

Tas parādīs sveiciena vārtu izvades iestatījumus. Vienkārši pārbaudiet iespējot šo izvēles opciju un izvēlieties vienu no displeja iestatījumiem (piemēram, ielādēt globāli, ielādēt noteiktas ziņas, ielādēt noteiktas kategorijas utt.).

Iespējojiet savā vietnē pilnekrāna uzņemšanas vārtus

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt iestatījumus.

Jūsu pilnekrāna uzņemšanas vārti tagad ir redzami jūsu vietnē. To varat pārbaudīt, inkognito režīmā atverot jaunu logu un apmeklējot savu vietni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot apsveikuma vārti WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot YouTube videoklipu kā pilnekrāna fonu.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izslēgt meklēšanas funkciju WordPress

Vai vēlaties izslēgt meklēšanas funkciju WordPress? Dažreiz jūsu vietnei var nebūt nepieciešama meklēšanas funkcija, un tēmas meklēšanas forma var traucēt lietotāja pieredzi. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izslēgt meklēšanas funkciju

Kā pārdot reklāmas savā WordPress blogā (soli pa solim)

Vai vēlaties pārdot reklāmas savā WordPress blogā? Reklāmu pārdošana blogā vai vietnē ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pārdot papildinājumus savā WordPress blogā, un izskaidrosim

Kā viegli pārvietot WordPress uz jaunu domēnu (nezaudējot SEO)

Vai vēlaties pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu domēnu? Vietnes domēna nosaukuma maiņa var būtiski ietekmēt jūsu SEO rangu, un tas ir process, kas jāveic ļoti uzmanīgi. Kaut arī jūs nevarat izvairīties no īslaicīgām SEO svārstībām, pārvietojot

Kā pievienot Google Optimize WordPress (2 vienkāršas metodes)

Vai vēlaties pievienot Google optimizētāju savai WordPress vietnei? Google optimizētājs ir Google bezmaksas rīks, kas vietņu īpašniekiem palīdz optimizēt savas vietnes, veicot A / B sadalījuma testus. Tas ļauj salīdzināt divas lapas versijas un