Kā lietot WordPress lietotni iPhone, iPad un Android ierīcēs (ceļvedis)

/

Vai zinājāt, ka gandrīz puse no visas vietņu datplūsmas rodas no mobilajām ierīcēm? Cilvēki ne tikai pārlūko tīmekli mobilajā ierīcē, bet arī rada saturu, izmantojot mobilās lietotnes no tādām platformām kā WordPress, Facebook un citas multivides vietnes.

Gadu gaitā WordPress mobilajās lietotnēs ir veikti ievērojami uzlabojumi, kas palīdzēs jums viegli publicēt saturu un pārvaldīt savu vietni, izmantojot mobilo ierīci. WordPress lietotne jau ir pieejama gan Android, gan iOS ierīcēm.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā lietot WordPress lietotni iPhone, iPad, Android un citās mobilajās ierīcēs.

Kā lietot WordPress lietotni mobilajās ierīcēs

Kāpēc lietot WordPress lietotni iPhone vai iPad?

Lietotne WordPress ļauj jums izveidot saturu un pārvaldīt savu vietni no jebkuras vietas pasaulē, īpaši ceļojot.

Varat uzņemt un augšupielādēt fotoattēlus, ierakstīt un augšupielādēt video, rakstīt ātrus bloga ierakstus, braucot vilcienā vai autobusā, staigājot apkārt vai pavadot laiku draugu lokā. Savu WordPress vietni varat paņemt līdzi kabatā.

Pēc noklusējuma WordPress administratora zona ir pilnībā atsaucīga un labi darbojas mobilajās pārlūkprogrammās.

WordPress administratora apgabals mobilajā pārlūkprogrammā

Tomēr šī lietotāja saskarne nav optimāla mobilajai lietošanai.

No otras puses, WordPress lietotne ir veidota tā, lai tā būtu draudzīga skārienam, optimizēta mobilajām ierīcēm un ērti lietojama. Tam ir intuitīvs lietotāja interfeiss, kas padara WordPress lietotnes lietošanu patīkamu.

Rakstīšana bez fiziskas tastatūras daudziem blogu autoriem bija problēma. Lietotne apvieno jūsu ierīces vietējo skārienjutīgo tastatūru ar WordPress formatēšanas pogām, padarot ziņu rakstīšanu skārienierīcēs vienkāršu un ērtu.

Kas jums nepieciešams, lai izmantotu WordPress mobilo lietotni?

Atšķirībā no citām mobilajām lietotnēm, pirms varat sākt lietot WordPress, jums faktiski ir jābūt vietnei WordPress vai WordPress.

WordPress lietotne darbojas gan populārajā bezmaksas pašu mitinātajā WordPress.org platformā, gan arī WordPress.com blogu hostinga pakalpojumā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Vietnes iestatīšana WordPress mobilajām lietotnēm

Lai savienotu savu vietni ar lietotni WordPress, jums būs nepieciešamas šādas divas lietas:

  • JetPack spraudnis jūsu vietnē
  • Bezmaksas WordPress.com konts

Sāksim.

Pirmkārt, savā vietnē jāinstalē un jāaktivizē JetPack spraudnis. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Iestatiet JetPack

Pēc aktivizācijas jums būs jānoklikšķina uz iestatīšanas pogas, lai turpinātu.

Pēc tam jums tiks lūgts pierakstīties, izmantojot WordPress.com kontu. Ja jums tāds jau ir, varat turpināt un pierakstīties. Pretējā gadījumā jūs varat turpināt reģistrēties bezmaksas kontam.

Reģistrējieties vietnē WordPress.com

Šī procesa laikā jūsu pašu mitinātā WordPress.org vietne tiks savienota ar JetPack serveriem, izmantojot jūsu bezmaksas WordPress.com kontu.

Kad tas ir izdarīts, tagad esat gatavs sākt lietot WordPress savā mobilajā ierīcē (-ēs).

WordPress lietotnes iestatīšana mobilajā ierīcē

Pirmkārt, ierīcē jāinstalē lietotne WordPress. Tas ir pieejams operētājsistēmām Android, iOS (iPhone un iPad), Windows, MacOS un Linux.

WordPress lietotnes

Pēc tam jums jāatver lietotne un jāpierakstās savā WordPress.com kontā.

Piesakieties savā WordPress.com kontā

Pēc tam lietotne izveidos savienojumu un iegūs jūsu vietnes informāciju.

Piesakāties WordPress lietotnē

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Turpināt, lai virzītos uz priekšu un skatītu lietotnes informācijas paneli. Šeit jūs pārvaldīsit savu WordPress vietni, izmantojot mobilo lietotni.

WordPress lietotnes informācijas panelis

Bloga ziņu rediģēšana, izmantojot lietotni WordPress

Lietojumprogrammai WordPress ir intuitīvs lietotāja interfeiss, lai jūs varētu ērti izveidot / rediģēt bloga ziņas un lapas savā vietnē.

Visas ziņas varat apskatīt, lietotnes informācijas panelī noklikšķinot uz izvēlnes Bloga ziņas. Tas parādīs jūsu pēdējo bloga ziņojumu sarakstu.

Jauna emuāra ziņojuma pievienošana, izmantojot lietotni WordPress

Varat rediģēt jebkuru bloga ziņu vai pieskarties pogai Pievienot jaunu, lai izveidotu jaunu bloga ziņu.

Tādējādi tiks palaists lietotnes WordPress satura redaktors. Šeit varat rakstīt jaunu ziņu, izmantojot tālruņa vietējo tastatūru, kuras apakšdaļā būs formatēšanas rīkjosla.

Ziņu rediģēšana lietotnē WordPress

Jūs varat noklikšķināt uz pogas Pievienot, lai pievienotu attēlus savam bloga ziņojumam. Lietotne ļaus augšupielādēt attēlus no savas ierīces, izmantojot tālruņa kameru vai no WordPress multivides bibliotēkas.

Augšupielādējiet attēlus savos emuāra ierakstos

Lietotne ļauj mainīt arī citas ziņas iespējas. Lai piekļūtu šīm opcijām, rediģēšanas ekrāna augšējā labajā stūrī pieskarieties trīs punktu izvēlnei un pēc tam atlasiet ‘Publicēšanas iestatījumi’.

Ziņu iestatījumu rediģēšana

Tas parādīs ziņu iestatījumu izvēlni. Šeit varat pievienot kategoriju un tagus, piedāvāto attēlu, mainīt ziņas statusu un citas opcijas.

Izlikšanas iespējas

WordPress lietotnei ir iebūvēta automātiskās saglabāšanas funkcija, kas jūsu ziņas lokāli saglabā jūsu ierīcē. Kad esat pabeidzis bloga ziņas rediģēšanu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Publicēt vai atjaunināt augšējā labajā stūrī.

Lietotne tagad augšupielādēs ziņu jūsu vietnē. Jūs varat apmeklēt savu vietni pārlūkprogrammā, lai redzētu, kā tā darbojas.

Pāreja uz jauno bloku redaktoru WordPress

Lietotne ietver arī jauno WordPress bloku redaktoru, taču pēc noklusējuma tā nav ieslēgta. Lai izmantotu jauno redaktoru kopā ar lietotni, apakšā jāpieskaras sava profila ikonai un pēc tam jāizvēlas Lietotnes iestatījumi.

Lietotnes iestatījumi

Tas parādīs lietotnes iestatījumu izvēlni, kurā varēsit ieslēgt bloķēšanas redaktoru.

Iespējot bloku redaktoru lietotnē WordPress

Tagad lietotnē varat izveidot WordPress ziņas, izmantojot to pašu bloku redaktoru, kuru izmantojat darbvirsmā. Tomēr lietotnē pieejamo bloku skaits pašlaik ir ļoti ierobežots.

Rediģēšana ar bloka redaktoru lietotnē WordPress

Augšupielādējiet un pārvaldiet multivides failus, izmantojot WordPress

Programma WordPress ļauj ērti pārvaldīt un augšupielādēt fotoattēlus / videoklipus no tālruņa.

Varat augšupielādēt multividi, rakstot ziņas, vai arī varat tieši palaist multivides bibliotēku no lietotnes informācijas paneļa.

Multivides izvēlne lietotnē WordPress

Tādējādi tiks palaista WordPress multivides bibliotēka, un jūs varēsiet redzēt visus multivides failus savā bibliotēkā. Izmantojot pogu Pievienot, varat rediģēt multivides failus, tos izdzēst un pat augšupielādēt jaunus fotoattēlus un videoklipus no sava tālruņa.

Augšupielādēt multividi

Pārvaldiet komentārus vietnē Go, izmantojot lietotni WordPress

Komentāri palīdz palielināt lietotāju piesaisti un veidot kopienu ap jūsu WordPress blogu. WordPress lietotne ļauj ērti regulēt komentārus, atrodoties ceļā.

Komentāru pārvaldīšana, izmantojot lietotni WordPress

Visus savas vietnes komentārus varat skatīt, apmeklējot lietotnes informācijas paneļa cilni Komentāri. Jūs redzēsiet komentārus, kas gaida moderāciju, un apstiprinātus komentārus.

Komentāru saraksts

Jūs varat noklikšķināt uz jebkura komentāra, lai skatītu citas iespējas. Tas ļaus jums rediģēt komentāru, apstiprināt vai noraidīt to, atzīmēt to kā mēstuli vai pievienot atbildi.

Atbildot uz komentāru, izmantojot WordPress lietotni

Administratora uzdevumu veikšana, izmantojot WordPress lietotni

Programmai WordPress ir ierobežotas iespējas pārvaldīt administratīvos uzdevumus jūsu WordPress vietnē, izmantojot lietotni. Apskatīsim šīs iespējas un to, ko jūs varat darīt ar tām.

Pirmkārt, lietotne WordPress ļauj mainīt dažus vietnes iestatījumus cilnē ‘Iestatījumi’.

Iestatījumu izvēlne

Šie iestatījumi ir līdzīgi iestatījumiem, kurus redzat savā WordPress administratora apgabalā. Jūs varat mainīt vietnes nosaukumu, tagline, noklusējuma kategoriju, laika joslu un citas opcijas.

Vietnes iestatījumi lietotnē WordPress

Tomēr jūs neredzēsiet iestatījumu lapas, kuras izveidojuši jūsu WordPress spraudņi.

Runājot par spraudņiem, lietotne WordPress ļauj jums pārvaldīt un pat instalēt spraudņus no WordPress.org spraudņu direktorija.

Spraudņu pārvaldība, izmantojot WordPress lietotni

Tomēr lietotnē nevar izmantot nevienu no spraudņiem vai piekļūt to iestatījumiem. Šī funkcija galvenokārt ir noderīga, ja nepieciešams aktivizēt vai deaktivizēt spraudni, atrodoties prom no datora.

Tas pats attiecas uz WordPress tēmām. Lietotne ļauj pārslēgties starp instalētajām tēmām jūsu WordPress vietnē, taču jūs nevarat instalēt jaunas tēmas no lietotnes vai pielāgot tās.

WordPress motīvu pārvaldība, izmantojot lietotni

Vai ir iespējams pilnībā palaist WordPress no lietotnes?

Nē. Pašlaik nav iespējams efektīvi palaist vietni WordPress, izmantojot tikai lietotni WordPress.

Piemēram, jūs nevarat pārvaldīt spraudņus, izmantojot lietotni. Spraudņi ir būtiska WordPress vietnes sastāvdaļa, un tie ir nepieciešami, lai paplašinātu savas vietnes funkcionalitāti.

Jūs nevarat arī piekļūt pielāgotiem ziņojumu veidiem, SEO opcijām, izmantot vāka attēlus, izmantot spraudņu veidotos blokus un daudz ko citu.

Kāpēc un kad lietot WordPress lietotni?

Lai gan ar WordPress lietotni nepietiek, lai efektīvi palaistu visu vietni, tā lieliski strādā, nodrošinot jums viegli lietojamu saskarni, lai rakstītu saturu, augšupielādētu fotoattēlus un pārvaldītu komentārus, atrodoties prom no datora.

To var izmantot arī ceļojot uz vietām ar zemu savienojamību. Dažas lietotnes funkcijas varat izmantot bezsaistē, kas ļauj saglabāt saturu kā vietējo melnrakstu.

To var izmantot kā pavadošo lietotni, lai izveidotu saturu ceļā un pārvaldītu ikdienas uzdevumus, piemēram, komentāru regulēšanu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā lietot WordPress lietotni savās mobilajās ierīcēs. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu labāko mobilo lietotņu sarakstu, lai pārvaldītu jūsu WordPress vietni.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā bloķēt WordPress novirzītāja surogātpastu ar Google Analytics

Vai jūsu Google analītikā tiek saņemts daudz novirzītāju surogātpasta? Novirzītāja surogātpasts ir veids, kā vietnēm nodot viltotu informāciju par novirzītājiem. Pēc tam šīs nevēlamās saites parādās lietotāju analīzē un var novest jūs

Kā parādīt WordPress apstiprināšanas uznirstošo logu

Ja nejauši aizverat lapu, neiesniedzot komentāru vai izmantojot pusi aizpildītu formu, tas ir kaitinošs. Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, vai ir iespējams parādīt saviem lasītājiem apstiprinātu navigācijas uznirstošo logu? Šis mazais, uznirstošais

Kā instalēt WordPress - Pilnīga WordPress instalēšanas apmācība

WordPress ir pazīstams kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas nodrošina vairāk nekā 39% no visām interneta vietnēm. Galvenais iemesls ir tas, ka WordPress ir viegli instalējams, un tas ļauj ikvienam viegli izveidot vietni. Visi labākie WordPress

Kā pareizi pāriet no Medium uz WordPress

Vai vēlaties pārvietot savu Medium blogu uz WordPress? Kaut arī Medium ir pienācīga blogu veidošanas platforma, tā noteikti neatbilst WordPress elastībai. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā pareizi pārvietot savu blogu no Medium uz WordPress, nezaudējot