Kā noteikt WordPress balto nāves ekrānu (soli pa solim)

/

Baltais nāves ekrāns WordPress ir viena no visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām. Tas ir arī viens no visvairāk nomāktajiem, jo ​​nav kļūdas ziņojuma, un jūs esat bloķēts no WordPress.

Vēl viena balta kļūdas ekrāna problēma ir tā, ka dažreiz tā ietekmē tikai noteiktu jūsu vietnes daļu.

Piemēram, jūs varat redzēt tikai balto nāves ekrānu WordPress administratora zonā, bet viss pārējais darbojas labi. Citos gadījumos to var redzēt tikai noteiktā ierakstā, turpretī viss pārējais darbojas labi.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā labot WordPress balto nāves ekrānu, aplūkojot dažādus risinājumus.

Labojot WordPress nāves kļūdas balto ekrānu

Piezīme: Pirms veicat izmaiņas savā vietnē, pārliecinieties, vai jums ir savas WordPress vietnes dublējums. Ja jums nav piekļuves administratora zonai, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā manuāli izveidot WordPress datu bāzes dublējumu.

Kāpēc WordPress redzat balto nāves ekrānu?

Lielākā daļa laika, kad redzat baltu nāves ekrānu, nozīmē, ka jūsu vietnes skripts ir iztērējis atmiņas ierobežojumu.

Neatbildošo skriptu vai nu nogalina jūsu WordPress hostingss serveris, vai arī tas vienkārši iestājas noildze. Tāpēc netiek ģenerēts faktiskais kļūdas ziņojums, un jūs redzat vienkāršu baltu ekrānu.

WordPress parāda baltu ekrānu, nevis vietni

Dažreiz baltā ekrāna vietā var tikt parādīts kritisks kļūdas ziņojums.

wordpress-kritiska-kļūda

Neatkarīgi no tā, vai redzat tukšu ekrānu, vai ziņojumu “Jūsu vietnē ir bijusi kritiska kļūda”, tā ir tā pati kļūda.

Šī kļūda var rasties arī tāpēc, ka jūsu vietnē ir instalēts slikti kodēts šablons vai spraudnis. Dažreiz tas var notikt, ja rodas problēma ar jūsu tīmekļa hostingss serveri.

Tā kā baltā ekrāna kļūdu var izraisīt jebkurš skaits lietu, tās novēršanai nepieciešama metodiska problēmu novēršana.

Vai problēma rodas citās jūsu vietnēs?

Ja tajā pašā hostingss kontā ir instalētas citas WordPress vietnes, vispirms vēlaties pārbaudīt, vai problēma rodas arī citās vietnēs.

Ja tā ir, tad tas ir spēcīgs rādītājs, ka jūsu WordPress hostinga pakalpojumā kaut kas nav kārtībā. Tas varētu būt īslaicīgs jautājums, kas ietekmē viņu dienestu, un jums jāsazinās ar viņu atbalstu, lai saņemtu vairāk palīdzības.

No otras puses, ja problēma notiek tikai ar vienu vietni vai konkrētu tās daļu, tad jūs zināt, ka problēma ir tieši šajā vietnē.

Baltā ekrāna kļūdas novēršana ar WordPress atkopšanas režīmu

Ja nāves kļūdas balto ekrānu izraisa WordPress spraudnis vai šablons, WordPress, iespējams, varēs to noķert.

Jaunā WordPress 5.2 ieviestā kļūmju aizsardzības funkcija dažreiz var noķert kļūdu, tāpēc, iespējams, jūs pat neredzat baltu ekrānu. Tā vietā jūs redzēsiet ziņojumu, ka vietnei ir tehniskas grūtības.

Tehniskas grūtības

Jūs arī saņemtu e-pasta ziņojumu uz savu administratora e-pasta adresi ar tēmu “Jūsu vietnei ir tehniskas problēmas”.

Tehniskas problēmas e-pasts nosūtīts administratoram

Šajā e-pasta ziņojumā būs norādīts spraudnis, kas izraisa kļūdu, un tajā būs arī īpaša saite. Šī saite ļaus jums pieteikties WordPress atkopšanas režīmā un deaktivizēt kļūdaino spraudni.

WordPress atkopšanas režīms

Tomēr, ja redzat vienkāršu baltu nāves ekrānu bez e-pasta vai atkopšanas režīma opcijas, kļūda ir jānovērš manuāli.

Atmiņas ierobežojuma palielināšana

Parasti šī kļūda notiek tāpēc, ka skripts ir iztērējis atmiņu un aizvērts vidū. Lai to labotu, jāpalielina WordPress pieejamā PHP atmiņa. Tas ļaus skriptam izmantot vairāk atmiņas, lai pabeigtu vajadzīgo darbu.

Jūs varat izpildīt mūsu apmācībā sniegtos norādījumus par to, kā palielināt PHP atmiņu WordPress.

Izslēgt visus spraudņus

Ja atmiņas ierobežojuma palielināšana nepalīdzēja vai ja jums ir augsts atmiņas ierobežojums, piemēram, 256M vai 512M, jāsāk traucējummeklēšana.

Pieredzē, kā novērst šo problēmu, mēs vienmēr esam atklājuši, ka problēma ir saistīta ar konkrētu spraudni vai tēmu. Turpināsim un izslēgsim visus spraudņus.

Ja jūs joprojām varat piekļūt WordPress administratora apgabalam, varat vienkārši doties uz lapu Spraudņi »Instalētie spraudņi. Atlasiet visus instalētos spraudņus un pēc tam nolaižamajā izvēlnē “Lielapjoma darbības” atlasiet “Deaktivizēt”.

Deaktivizējiet visus spraudņus, izmantojot WordPress administratora apgabalu

Tomēr, ja jums nav piekļuves WordPress administratora zonai, jums būs jāaktivizē visi spraudņi, izmantojot FTP.

Vispirms izveidojiet savienojumu ar savu WordPress vietni, izmantojot FTP klientu. Kad esat izveidojis savienojumu, dodieties uz mapi wp-content, kurā redzēsit mapi plugins.

Pārdēvējiet spraudņu mapi, lai deaktivizētu visus spraudņus

Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spraudņu mapes un pēc tam atlasiet pārdēvēt. Spraudņu mapi var pārdēvēt par spraudņu deaktivizētu.

Spraudņi ir deaktivizēti

Jūsu FTP klients tagad pārdēvēs spraudņu mapi.

WordPress meklē mapi ar nosaukumu plugins, lai ielādētu visus spraudņus. Ja tā nevar atrast mapi, tā vienkārši deaktivizē visus spraudņus.

Ja tas novērš problēmu, pēc tam izslēdziet vienu spraudni vienlaikus, lai nokļūtu problēmas apakšā. Kad atradīsit problēmu izraisošo spraudni, varat to aizstāt ar citu vai ziņot par problēmu spraudņu autoriem.

Aizstājiet tekošo šablonu ar noklusējuma šablonu

Ja spraudņa problēmu novēršana problēmu neizlabo, mēģiniet pašreizējo šablonu aizstāt ar noklusējuma šablonu.

Vispirms izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP klientu, un dodieties uz mapi / wp-content / themes /. Tas satur visas jūsu vietnē instalētās tēmas.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai atlasītu pašreizējo WordPress šablonu un lejupielādētu to datorā kā rezerves kopiju.

Lejupielādējiet pašreizējo motīvu kā rezerves kopiju

Pēc tam jums ir jāizdzēš pašreizējā tēma no savas vietnes. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šablonu mapes un atlasiet Dzēst. Jūsu FTP klients tagad izdzēsīs šablonu no jūsu vietnes.

Dzēst pašreizējo motīvu

Tagad, ja jūsu vietnē ir instalēta noklusējuma WordPress tēma, piemēram, (divdesmit astoņpadsmit vai divdesmit deviņpadsmit), WordPress automātiski sāks to izmantot kā noklusējuma šablonu.

Tomēr, ja noklusējuma šablons nav instalēts, jums tas jāinstalē manuāli, izmantojot FTP.

Ja tas novērš problēmu, jums jāaplūko šablona fails functions.php. Ja faila apakšdaļā ir papildu atstarpes, jums tās ir jānoņem, un dažreiz tas novērš problēmu.

Ja šablona funkcijās.php failā izmantojat slikti kodētu funkciju, tā var izraisīt arī nāves kļūdas balto ekrānu.

Apsveriet iespēju lejupielādēt tēmas jaunu kopiju no avota un pēc tam to instalēt.

Aktivizējiet atkļūdošanas režīmu, lai noķertu kļūdas WordPress

Ja līdz šim nekas nav palīdzējis, tad nākamais solis ir ieslēgt atkļūdošanu WordPress. Tas ļaus jums redzēt, kāda veida kļūdas tiek izvadītas.

Vienkārši pievienojiet šo kodu failā wp-config.php.

<?php
define( 'WP_DEBUG', true);
define( 'WP_DEBUG_LOG', true );

Kad esat to pievienojis, tukšajā ekrānā tagad būs kļūdas, brīdinājumi un paziņojumi. Tie var palīdzēt jums noteikt galveno cēloni.

Ja neredzat kļūdas, iespējams, vēlēsities pārbaudīt atkļūdošanas žurnālu. Vienkārši apmeklējiet savas vietnes mapi wp-content, izmantojot FTP klientu. Tur jūs atradīsit jaunu failu debug.log, kurā būs visu kļūdu, paziņojumu un brīdinājumu žurnāls.

Atkļūdošanas žurnāls

Notīrīt WordPress kešatmiņu

Dažreiz jums var būt piekļuve aizmugurējai daļai, taču vietnes priekšpusē ir balts nāves ekrāns. Tas var notikt kešatmiņas spraudņa dēļ. Vienkārši iztukšojiet kešatmiņu.

Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā iztīrīt kešatmiņu WordPress, lai iegūtu detalizētas instrukcijas.

Garāku rakstu labošana

Ja jums ir balts nāves ekrāns tikai ļoti garā ierakstā vai lapā, šis mazais triks varētu darboties.

Šis triks būtībā palielina PHP teksta apstrādes iespējas, palielinot rekursijas un atpakaļceļa ierobežojumu. Failā wp-config.php varat ielīmēt šo kodu.

<?php
/** Trick for long posts */
ini_set('pcre.recursion_limit',20000000);
ini_set('pcre.backtrack_limit',10000000);

Mēs saprotam, ka tā ir ļoti nomākta kļūda, un mēs ceram, ka viens no iepriekš minētajiem trikiem novērsa problēmu jums. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatu, kurā mācīti soļi, kas jums jāveic, lai pats noķertu un novērstu WordPress problēmas.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā izlabot pielāgotos laukus, kas netiek parādīti WordPress

Vai jūs savā WordPress vietnē nevarat atrast pielāgoto lauku opciju? Pielāgotais lauks ir iepriekšēja WordPress funkcija, kas palīdz pievienot pielāgotu saturu jūsu WordPress ziņām un lapām, ievērojot dažādas WordPress apmācības. Šajā rakstā

Kā parādīt savu MailChimp abonentu skaitu WordPress

Vai vēlaties parādīt savu MailChimp abonentu skaitu? Nesen viens no mūsu lietotājiem jautāja, kā viņi var parādīt savu MailChimp abonentu skaitu WordPress. Sociālo pierādījumu parādīšana mudina citus lietotājus pievienoties jūsu vēstulēm. Šajā

Kā bloķēt WordPress novirzītāja surogātpastu ar Google Analytics

Vai jūsu Google analītikā tiek saņemts daudz novirzītāju surogātpasta? Novirzītāja surogātpasts ir veids, kā vietnēm nodot viltotu informāciju par novirzītājiem. Pēc tam šīs nevēlamās saites parādās lietotāju analīzē un var novest jūs

Kā pievienot Facebook Giveaway WordPress, lai veicinātu iesaisti

Vai vēlaties palielināt iesaistīšanos savā vietnē, vienlaikus palielinot savus Facebook sekotājus? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, jums jāuzsāk Facebook konkurss. Giveaway var palīdzēt pievērst lietotāju uzmanību jūsu Facebook lapai un iegūt