Kā parādīt populāros ziņojumus pēc dienas, nedēļas un mēneša WordPress

/

Vai vēlaties WordPress parādīt savus populārākos ierakstus pēc dienas, nedēļas, mēneša un visa laika? Populāras ziņas ļauj apmeklētājiem ātri atklāt jūsu populārāko saturu, kas palīdz palielināt lietotāju piesaisti un lapu skatījumus. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress parādīt populāras ziņas pēc dienas, nedēļas, mēneša un visa laika.

Parādiet populāros ziņojumus pēc dienas, nedēļas, mēneša un visa laika programmā WordPress

Kāpēc parādīt populāras publikācijas WordPress?

Uzsākot WordPress blogu, jums nav daudz satura, kas ļauj manuāli parādīt atlasītās ziņas sānjoslas logrīkā.

Tomēr, pieaugot jūsu vietnei, jūs pamanīsit, ka vecāki raksti jūsu vietnē netiek daudz eksponēti. Parādot savu populārāko saturu, jūs ļaujat jauniem lietotājiem ātri atrast labākos rakstus savā vietnē. Tas palielina lietotāju piesaisti jūsu vietnē un palielina jūsu lapas skatījumus.

Tagad problēma ir tāda, ka, ja jūs rādāt savus visu laiku populāros rakstus, tad ļoti ierobežots rakstu kopums tiek atkārtoti eksponēts. Varat to dažādot, parādot populāros ierakstus arī pēc dienas, nedēļas vai mēneša.

Apskatīsim, kā ērti parādīt populāras ziņas WordPress pēc dienas, nedēļas, mēneša vai visa laika.

Populāru ziņu izveide pēc dienas, nedēļas, mēneša un visu laiku logrīkiem

Pirmkārt, jums būs jāinstalē un jāaktivizē spraudnis WordPress Popular Posts. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Spraudnis WordPress Popular Posts ir labākais populāro ziņu spraudnis WordPress. Tas piedāvā daudz iespēju, piemēram, laika diapazonu, fragmentu, attēlotos attēlus, skatījumu skaitu un daudz ko citu.

Pēc aktivizēšanas jums jāpārceļas uz lapu Izskats »Logrīki, lai vilktu un nomestu logrīku WordPress Popular Posts uz jebkuru sānjoslu.

Parādiet šīs dienas populāros ziņojumus

Jūs varat nosaukt šo logrīku ‘Šodien’ un laika diapazona laukā atlasiet pēdējās 24 stundas. Pēc tam jūs varat pārskatīt citas logrīka opcijas un iestatīt tās pēc savas gaumes. Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu logrīka iestatījumus.

Pēc tam jums jāpievieno vēl viens populārs ziņu logrīks un jānosauc tas kā “Nedēļa”. Logrīka iestatījumos laika diapazona laukā jāizvēlas ‘7 dienas’ un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Atkārtojiet procesu, lai pievienotu arī ikmēneša un visu laiku populāro ziņu logrīkus.

Visi populāri ziņu logrīki

Pašlaik neuztraucieties par logrīka izvietojumu, jo mēs tos pielāgosim nākamajā darbībā.

Logrīka izveidošana populārām ziņām

Šajā apmācības daļā mēs izveidosim logrīku mūsu WordPress sānjoslai. Tas ļaus mums parādīt mūsu populāro ziņu logrīkus vienā logrīkā ar cilnēm.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Ultimate Tabbed Widget. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas dodieties uz lapu Izskats »Logrīki, un jūs pamanīsit jaunu logrīku gatavu apgabalu ar nosaukumu‘ Noklusējuma cilnes logrīka apgabals ’.

tabu logrīku apgabals

Jums būs jāpārvieto visi populārie ziņu logrīki šajā konkrētajā logrīku apgabalā.

Ciļņu logrīka zona ar visiem populārajiem logrīkiem

Pēc tam pieejamajos logrīkos jāatrod ‘Ultimate Tabbed Widgets’ un jāpievieno tas savas vietnes sānjoslai, kurā vēlaties parādīt populāras ziņas.

Galīgie logrīka iestatījumi ar cilnēm

Logrīka iestatījumos norādiet sava populārā ziņu logrīka nosaukumu. Zem logrīka apgabala lauka jāizvēlas ‘Noklusējuma ciļņu logrīka apgabals’ un jāizvēlas cilnes veidnes laukam.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu savu populāro ziņu logrīku, kurā redzami populārākie raksti pēc dienas, nedēļas, mēneša un visu laiku cilnēm.

Populārākās ziņas pēc dienas, nedēļas, mēneša un visa laika

Cilņu secību varat pārkārtot, vienkārši pārvietojot logrīkus uz augšu un uz leju “Logrīka noklusējuma cilnes cilnē”.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums WordPress parādīt populāras ziņas pēc dienas, nedēļas, mēneša un visa laika. Iespējams, vēlēsities redzēt arī šos praktiskos padomus, kā piesaistīt datplūsmu savam WordPress blogam.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam (un palielināt pārdošanu)

Vai vēlaties pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam? Tiešsaistes čats palīdz reāllaikā sazināties ar vietnes apmeklētājiem, tāpēc varat piedāvāt palīdzību, ģenerēt potenciālos klientus un pārveidot tos par klientu. Šajā rakstā mēs

Kā izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress

Vai vēlaties izveidot Amazon saistīto veikalu, izmantojot WordPress? Amazon filiāles veikals ļauj jums pārdot produktus no Amazon.com kā filiāli un nopelnīt komisiju par katru pārdošanu. Zemas pieskaitāmās izmaksas dēļ Amazon filiāles veikals šobrīd

Kā paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas no WordPress cilnes

WordPress ļauj jums izveidot ar paroli aizsargātas ziņas. Nesen viens no mūsu lasītājiem jautāja, vai vietnē ir iespējams paslēpt ar paroli aizsargātas ziņas. Pēc noklusējuma WordPress slēpj ar paroli aizsargātas ziņas saturu, taču tajā joprojām

Kā novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu WordPress

Vai savā WordPress vietnē redzat paziņojumu “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”? Tā ir liktenīga kļūda, kas padara jūsu WordPress vietni lietotājiem pieejamu. Šī kļūda rodas, ja WordPress nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi. Jūsu