Kā pievienot pielāgotas meta laukus WordPress ziņās un ziņojumu veidos

/

Vai vēlaties izveidot pielāgotas meta kastes saviem WordPress ierakstiem, lapām un pielāgotajiem ziņojumu veidiem? Pielāgotas meta kastes parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu labāku lietotāja interfeisu pielāgotu lauku (metadatu) pievienošanai saturam. Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kas ir pielāgots meta lodziņš un kā jūs varat viegli pievienot pielāgotas meta kastes WordPress ziņās un ziņojumu veidos.

Kā pievienot pielāgotas meta kastes WordPress ziņās

Kas ir pielāgots meta lauks WordPress?

Pielāgots meta lodziņš ir lietotājam draudzīgāks interfeiss, lai pievienotu pielāgotus laukus (metadatus) savās ziņās, lapās un citos pielāgoto ziņojumu veidos.

WordPress ir aprīkots ar viegli lietojamu saskarni, kas palīdz jums izveidot tādu saturu kā ziņas un lapas vai pielāgotus ziņu veidus.

Parasti katrs satura tips sastāv no faktiskā satura un tā metadatiem. Metadati ir informācija, kas saistīta ar šo saturu, piemēram, datums un laiks, autora vārds, nosaukums un citi. Izmantojot pielāgotos laukus, varat pievienot arī savus metadatus.

Pielāgoti lauki

Tomēr metadatu pievienošana, izmantojot noklusējuma pielāgoto lauku lodziņu, nav pārāk intuitīva. Šeit parādās pielāgotas meta kastes.

WordPress ļauj izstrādātājiem izveidot un pievienot savus pielāgotos meta lodziņus ziņu rediģēšanas ekrānos. Tā populārākie spraudņi pievieno dažādas opcijas jūsu ziņu rediģēšanas ekrānos.

Piemēram, SEO nosaukuma un meta apraksta lodziņš Yoast SEO spraudnī ir pielāgots meta lodziņš:

Kategorijas SEO nosaukums un meta apraksts vietnē Yoast SEO

To pateicot, redzēsim, kā jūs varat viegli pievienot pielāgotus meta lodziņus WordPress ziņās un ziņojumu veidos.

Pielāgotā meta laukā izveide WordPress

Pirmkārt, jums ir jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Advanced Custom Fields. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis pievieno jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu “Pielāgoti lauki” jūsu WordPress administratora joslai. Noklikšķinot uz tā, jūs nokļūsiet pielāgoto lauku lapā.

Šī lapa būs tukša, jo jūs vēl neesat izveidojis nevienu pielāgotu lauku. Turpiniet un noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu, lai turpinātu.

Pievienojiet jaunu pielāgoto lauku grupu

Jūs tiksiet novirzīts uz lapu “Pievienot jaunu lauku grupu”.

Šeit jums jānorāda sava lauka grupas nosaukums. Šis nosaukums tiks izmantots kā jūsu meta lodziņa nosaukums.

Pēc tam jūs varat sākt pievienot savus laukus. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas + Pievienot lauku, lai pievienotu savu pirmo lauku.

Pievienojiet savu dūres lauku

Tas parādīs lauka iestatījumu formu. Vispirms jums jānorāda sava lauka etiķete. Šī iezīme tiks parādīta jūsu meta lodziņā pirms lauka.

Jauna lauka izveidošana pielāgotajai meta lodziņam

Pēc tam jums jāizvēlas lauka tips. Papildu pielāgoto lauku spraudnis ļauj jums izvēlēties no daudzām opcijām. Tas ietver tekstu, textarea, radio pogas, izvēles rūtiņas, pilnu WYSIWYG redaktoru, attēlus un daudz ko citu.

Pēc tam jums jāsniedz lauka instrukcijas. Šīs instrukcijas lietotājiem norādīs, ko pievienot laukā.

Zem tā jūs atradīsit citas iespējas savam laukam. Jums rūpīgi jāpārskata šīs iespējas un jāpielāgo tās atbilstoši jūsu vajadzībām.

Lauka iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Aizvērt lauku, lai sakļautu lauku.

Ja metabox jāpievieno vairāk lauku, noklikšķiniet uz pogas “+ Pievienot lauku”, lai pievienotu citu lauku.

Aizvērt lauku un pievienot vēl vienu

Kad esat pabeidzis lauku pievienošanu, varat ritināt uz leju līdz atrašanās vietas sadaļai. Šeit jūs varat noteikt, kad un kur vēlaties, lai jūsu meta lodziņš tiktu parādīts.

Atrašanās vietas noteikumi

Izvērstajos pielāgotajos laukos ir daži iepriekš definēti noteikumi, no kuriem izvēlēties. Piemēram, varat atlasīt ziņu veidus, ziņu kategoriju, taksonomiju, lapas vecākus un citu.

Pēc tam nāk meta lodziņa opciju iestatījumi.

Vispirms jums jāizvēlas pasūtījuma numurs. Ja vienai vietai ir definētas vairākas lauku grupas, varat atlasīt to parādīšanas pasūtījuma numuru. Ja neesat pārliecināts, atstājiet to kā 0.

Meta lodziņa opcijas

Tālāk jums jāizvēlas meta lodziņa pozīcija lapā. Jūs varat izvēlēties to rādīt pēc satura, pirms satura vai labajā slejā.

Zem tā jums būs jāizvēlas meta lodziņa stils. Jūs to varat izvēlēties līdzīgu visiem citiem WordPress meta lodziņiem vai arī izvēlēties bezšuvju (bez meta lodziņa).

Ja neesat pārliecināts, atlasiet opciju Standarta (WP Meta box).

Visbeidzot, jūs redzēsiet lauku sarakstu, kas parasti tiek parādīts ziņas rediģēšanas ekrānā. Ja vēlaties slēpt noteiktu lauku ziņu rediģēšanas ekrānā, varat to pārbaudīt šeit. Ja neesat pārliecināts, labāk atstāt tos nekontrolētus.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai padarītu lauku grupu dzīvu.

Publicējiet savu lauku grupu

Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi izveidojis pielāgoto meta lodziņu savam WordPress ierakstam vai ziņu veidam.

Atkarībā no iestatījumiem tagad varat apmeklēt savu ziņu vai ziņas veidu, lai redzētu, kā darbojas jūsu pielāgotais meta lodziņš.

Pielāgots metabox priekšskatījums

Jūs varat izmantot šo pielāgoto meta lodziņu, lai meta datus pievienotu ziņām vai ziņu veidiem. Šie dati tiks saglabāti jūsu WordPress datu bāzē, kad saglabājat vai publicējat ziņu.

Jūsu pielāgoto meta lauku datu parādīšana WordPress tēmā

Līdz šim mēs esam veiksmīgi izveidojuši pielāgotu meta lodziņu un parādījuši to mūsu ziņu rediģēšanas ekrānā. Nākamais solis ir šajos laukos saglabāto datu parādīšana jūsu WordPress tēmā.

Pirmkārt, jums ir jārediģē iepriekš izveidotā pielāgoto lauku grupa. Lapā Rediģēt lauku grupu redzēsiet pielāgotos laukus un to nosaukumus.

Lauku nosaukumi

Jums būs nepieciešami šo lauku nosaukumi, lai tos parādītu savā vietnē.

Papildu pielāgotie lauki ļauj to izdarīt divos dažādos veidos.

Pirmkārt, varat izmantot īso kodu, lai ziņā parādītu pielāgotu lauku.

[acf field = "article_byline"]

Varat arī tos parādīt, pievienojot kodu WordPress šablonu failos. Ja vēl neesat to izdarījis, apskatiet mūsu iesācēju rokasgrāmatu par to, kā kopēt un ielīmēt kodu WordPress.

Jums būs jārediģē šablona fails, kurā vēlaties parādīt datus no šiem laukiem. Piemēram, single.php, content.php, page.php un tā tālāk.

Jums būs jāpārliecinās, vai kods ir pievienots WordPress cilpā. Vieglākais veids, kā pārliecināties, vai ievadāt kodu cilpas iekšpusē, ir meklēt kodā rindiņu, kas izskatās šādi:

<?php
while ( have_posts() ) : the_post();
?>

Jūs varat ielīmēt kodu aiz šīs rindas un pirms rindas, kas beidzas ar ciklu:

<?php
endwhile; // end of the loop.
?>

Jūsu pielāgotais lauka kods varētu izskatīties šādi:

<h2 class="article-byline"><?php the_field('article_byline'); ?></h2>

Šis kods parādīs datus, kas ievadīti mūsu pielāgotās meta lodziņa rakstu rindās.

Ievērojiet, kā mēs iesaiņojām kodu h2 virsrakstā ar CSS klasi. Tas mums palīdzēs vēlāk formatēt un noformēt pielāgoto lauku, pievienojot mūsu tēmai pielāgotu CSS.

Šeit ir vēl viens piemērs:

<blockquote class="article-pullquote"><?php the_field('article_pullquote'); ?></blockquote>

Neaizmirstiet lauku nosaukumus aizstāt ar saviem laukiem.

Tagad varat apmeklēt ierakstu, kurā jau esat ievadījis datus pielāgotajos laukos. Jūs varētu redzēt savus pielāgotos metadatus.

Vietnē parādīti pielāgoti lauki

Advanced Custom Fields ir ļoti spēcīgs spraudnis ar daudzām iespējām. Šī apmācība tikai saskrāpē virsmu. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, neaizmirstiet iepazīties ar spraudņa dokumentāciju, kā to vēl paplašināt.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā pievienot pielāgotus meta lodziņus WordPress ziņās un ziņojumu veidos. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu soli pa solim sniegto rokasgrāmatu par to, kā uzlabot iesācēju WordPress ātrumu un veiktspēju.

Nepieciešāma palidzība ar WordPress? Sazinieties tagad
[email protected]

Tā ir oriģinālās publikācijas wpbeginner tulkojums, viss tā saturs, bildes un autortiesības pieder to autoriem

Kā pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam (un palielināt pārdošanu)

Vai vēlaties pievienot LiveChat savam WooCommerce veikalam? Tiešsaistes čats palīdz reāllaikā sazināties ar vietnes apmeklētājiem, tāpēc varat piedāvāt palīdzību, ģenerēt potenciālos klientus un pārveidot tos par klientu. Šajā rakstā mēs

Kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress

Izmantojot rezerves spraudni, ir ārkārtīgi viegli pārvietot savu WordPress vietni. Bet ko tad, ja vēlaties pārvietot tikai pielāgotu ziņu veidu? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā importēt un eksportēt pielāgotus ziņu veidus WordPress. Mēs arī parādīsim,

Kā izveidot nolaižamo izvēlni WordPress (iesācējiem)

Vai vēlaties izveidot nolaižamo izvēlni un pievienot to savai WordPress vietnei? Nolaižamajā izvēlnē tiek parādīts saišu saraksts, kad virzāt peles kursoru virs izvēlnes vienuma. Šajā iesācēju ceļvedī mēs parādīsim, kā viegli izveidot

Kā parādīt saistītās tā paša autora ziņas WordPress

Vai vēlaties WordPress parādīt saistītās tā paša autora ziņas? Parasti, lai parādītu līdzīgus rakstus savā vietnē, varat izmantot jebkuru saistīto ziņu spraudni. Tomēr, ja izmantojat vairāku autoru vietni WordPress, lietotāji varētu vēlēties