PROJEKTS 2410

Individuāli izstrādātie spraudņi mājaslapas automatizācijai WordPress platformā

Īsumā.

Individuālo spraudņu izstrādes un WordPress platformas integrācijas projekts. No dažādām tīmekļa vietnēm ienākošo pieteikumu automatizētās apstrādes vienotā centra izveide.

2021. gada vasarā pie mums ir vērsusies kompānija ar darbības jomu – personīgo kontu optimizācija sociālajos tīklos, kurai bija nepieciešams vienkāršot darbu ar tiešsaistes veikaliem, izvietotajiem vairākās mājaslapās. Standarta spraudnis WooCommerce ar šo uzdevumu nav ticis galā. Bet mēs esam tikuši gan, izveidojot individuālos spraudņus pieteikumu apkopošanai no dažādām mājaslapām un to apstrādei vienuviet.

Apspriedīsim jūsu projektu?

Piedāvājam apspriest, kā mēs varam jums palīdzēt. Piesakieties 15 minūšu konsultācijai.

Dalīties ar rakstu

Klienta stāsts.

Šis projekts ir interesants ar to, ka tā ietvaros tapušais risinājums var tikt pielietots jebkuriem tiešsaistes veikaliem, kuri ir izveidoti ar CMS WordPress palīdzību, tai skaitā arī tā spraudnis elektroniskajai komercijai WooCommerce.

Dotajā konkrētajā gadījumā par mūsu pasūtītāju ir kļuvusi kompānija . Tas pamatdarbības veids ir pakalpojumu sniegšana personīgo kontu optimizācijā tādos sociālajos tīklos, kā Instagram, Tiktok, Youtube, Facebook, Twitter.

Katram savas auditorijas segmentam kompānija ir izstrādājusi vairākas tehniski atšķirīgas, viena no otrās neatkarīgas mājaslapas WordPress platformā. Katrā no tām pastāvēja iespēja izvēlēties pakalpojumu un iegādāties to. Taču pieteikumu apstrāde no dažādām mājaslapām bija ne visai ērta menedžeru darbā un klientu pasūtījumu turpmākā apstrādē.

Ideja būtībā bija visu darījumu apstrādes iestatīšana vienā mājaslapā. Tas ir, visa pasūtījuma informācijai bija jātiek noformētai vienā vai citā kompānijas tīmekļa vietnē, bet darījuma noslēgšanai pakalpojumu iegādē bija jānotiek galvenajā mājaslapā.

Problēma bija tā, ka ar WordPress un WooCommerce domāto bezmaksas un maksas spraudņu palīdzību to izdarīt nebija iespējams. Pasūtītājs praktiski bija izmisumā, kad vērsies pēc palīdzības pie mums. Un mēs atradām risinājumu.

Mūsu risinājums.

Mēs esam piedāvājuši izstrādāt vairākus individuālos (uz pasūtījumu) spraudņus WordPress platformai un WooCommerce dota uzdevuma izpildei. Vienam spraudnim bija jāapkopo datus, bet otrajam – pieņemt tos un nosūtīt apstrādei.

Spraudņu korektai darbībai to izstrāde ir īstenota pēc WordPress programmēšanas standartiem (WordPress coding standards). Projekta realizācija aizņēmusi 2 nedēļas.

Rezultāts.

Produkta izvēle

Tipveida produkts ir noformēts WooCommerce standarta stilā. Dotajā gadījumā lietotājs var izvēlēties šī produkta parametrus:

  • Quality (Kvalitāte)
  • Quantity (Daudzums)

Obligāta ir informācijas ievadīšana laukā Instagram Username – tas ir lietotāja ID, kuram būs sniegts izvēlētais pakalpojums.

Produkta un tā parametru izvēles lappuse
Produkta un tā parametru izvēles lappuse

Pasūtījuma noformēšana

Pēc konta saites ievadīšanas, kuram tiek iegādāts pakalpojums, lietotājs nonāk pasūtījuma noformēšanas lappusē.

Visus datus, ievadītos individuālajos laukos (WooCommerce Custom Fields), spraudnis apkopo un pēc taustiņa Place order (Veikt pasūtījumu) nospiešanas nosūta jau uz galvenās mājaslapas domēnu. Tas ir, pats pasūtījuma noformēšanas process notiek vienā mājaslapā, bet vēlāk visi pasūtījuma dati tiek pārtverti un pārcelti uz galveno tīmekļa vietni. Šeit tie tiek apstrādāti un izpildīti.

Pasūtījuma noformēšanas lappuse
Pasūtījuma noformēšanas lappuse

Kopsavilkums.

Mūsu risinājums individuālo spraudņu izveidē atbrīvoja pasūtītāju no nepieciešamības radīt lielā daudzumā utilītprogrammas un papildinājumus katrā mājaslapā atsevišķi (maksāšanas sistēmas, integrācijas iestatīšana un pasūtījumu pārvaldīšana).

Tagad pieteikumu, ienākošo maksājumu apstrādei un pasūtījumu izpildei tiek izmantota tikai galvenā mājaslapa. Un pasūtītājs rezultātā apstrādā pasūtījumus vienuviet, netērējot laiku to apkopošanai no dažādām mājaslapām.

Izņemot minēto, mēs piedāvājam pasūtītājam papildu idejas, kā automatizēt atsevišķus darba procesus, un pievienojām noteiktās integrācijas.

Klienta atsauksme.

Owner, Financial Services Company

Thanks to 2410, the client's business has been automated and their productivity has increased by more than 80%. The client was impressed by 2410's availability during the engagement.

Roman is ...

Individuāli izstrādātie spraudņi mājaslapas automatizācijai WordPress platformā | Web projekts no 2410

Web izstrādes aģentūra.

Programmēšanas un mājaslapu izstrādes pakalpojumi ar fiksēto cenas piedāvājumu. Specializācija: WordPress, B2B sistēmu izstrāde un individuāli izstrādāto skriptu programmēšana.

WordPress

Veidņu, spraudņu izstrāde, automatizācija, interneta veikali uz WooCommerce bāzes, mājaslapu izstrāde

Sīkāk

B2B risinājumi

CRM, ERP, iekšējas sistēmas, automatizācija, kalkulātori, SaaS un citi individuāli izstrādāti risinājumi

Sīkāk

Programmēšāna

Individuālo skriptu, API un integrāciju izstrāde, scenāriju izveide Zapier un Integromat platformās

Sīkāk

Abonēšana

Neierobežots dizaina un web izstrādes pakalpojumu apjoms par fiksēto ikmēneša maksu. Izveidojiet kontu 2410.

Sīkāk