WEB IZSTRĀDES AĢENTŪRA

Automatizējiet savu biznesu, izmantojot integrācijas

Palīdzēsim optimizēt jūsu ikdienas darbus, integrējot jūsu lietojumprogrammas un sinhronizējot to datus, izmantojot API

Google Sheets

Izveidojiet, rediģējiet un koplietojiet izklājlapas, lai kur jūs atrodaties ar Google lapām un saņemiet automātiskus ieskatus no saviem datiem.

Gmail

Viens no populārākajiem e-pasta pakalpojumiem, Gmail seko visiem jūsu e-pastiem ar vītņotām sarunām, tagiem un google-powered meklēšanu, lai atrastu jebkuru nepieciešamo ziņojumu.

Slack

Slack ir platforma komandas komunikācijai: viss vienā vietā, uzreiz meklēšanas, pieejams, lai kur jūs dotos. Piedāvājot tūlītēju ziņojumapmaiņu, dokumentu apmaiņu un zināšanas, meklējot mūsdienu komandas.

Google Calendar

Google kalendārs ļauj organizēt savu grafiku un dalīties pasākumos ar kolēģiem un draugiem. Izmantojot Google bezmaksas tiešsaistes kalendāru, ir viegli sekot līdzi jūsu ikdienas grafikam.

Mailchimp

Koplietojiet savas idejas ar MailChimp e-pasta biļeteniem pēc tam izmantojiet savu galveno lapu un veidojiet celtniekus, lai audzinātu savus sarakstus un veikt mārketingu tālāk ar pilienu un darījumu e-pastiem.

Twitter

Twitter ir sociālais tīkls, kas parāda, kas notiek visā pasaulē reālajā laikā. Kopīgojiet savas idejas tweets, sekojiet Hashtags, lai sekotu līdzi tendencēm un pievienojies pasaules sarunai.

Trello

Trello ir komandas sadarbības rīks, kas ļauj organizēt kaut ko un visu, lai saglabātu savus projektus par uzdevumu.

Google Drive

Google disks ir Google failu sinhronizācijas lietotne, kas ļauj saglabāt visus jūsu failus tiešsaistē kopā ar Google dokumentiem, un saglabāt tos sinhronizētas ar visām ierīcēm.